Офіційно: Вадим Заяць – президент ФСК "Буковина"
^

Офіційно: Вадим Заяць – президент ФСК "Буковина"

920

Офіційно: Вадим Заяць – президент ФСК "Буковина"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Сьогодні, 7 лютого, відбулися Загальні збори членів громадської організації "Футбольно-спортивний клуб "Буковина". Президентом чернівецького клубу обрано Вадима Зайця. Віце-президентом залишився Роман Дрінь. Генеральним директором став Валерій Королянчук. Про це повідомляє офіційний сайт друголігового колектива.

Вадим Заяць народився 1 червня 1974 року в Чернівцях. Закінчив школу №33. Футболом займався у тренера Юрія Лепестова.

Грав у командах "Зірка" (Кіровоград), "Металург" (Запоріжжя), "Таврія" (Сімферополь), "Закарпаття" (Ужгород). Грав під орудою таких відомих тренерів, як Мирон Маркевич і Михайло Фоменко. У складі запорізького "Металурга" виступав у єврокубках.

У "Буковині" виступав у 1993–1998 роках. У чернівецькій команді провів 135 матчів (1 гол). У складі чернівецької команди срібний призер першості України (перша ліга) – 1995/96.

У 2010 - 2013 роках Вадим Заяць очолював тренерський місток чернівецької "Буковини". Під орудою Вадима Григоровича буковинський клуб вийшов у першу лігу.

Валерій Королянчук народився 15 жовтня 1965 року у с. Товтри Заставнівського району Чернівецької області. У 1983 році дебютував у чернівецькій "Буковині". Через п’ять років у складі чернівецької команди став переможцем другої союзної ліги (6 зона). У сезоні – 89 "Буковина" здобула срібні нагороди, а Валерій Королянчук став кращим бомбардиром – 18 голів.

Влітку 1990 року перейшов в одеський "Чорноморець". За команду Віктора Прокопенка зіграв 7 матчів у союзному чемпіонаті та 3 – у Кубку УЄФА. У 1991 році повернувся у "Буковину", яка вдало дебютувала у першій союзній лізі.

З 1991 по 2000 рік виступав у Ізраїлі. Грав за команди "Хапоель" (Кфар-Саба), "Хапоель" (Тайбі), "Хапоель" (Бейт-Шеан), ФК "Ашдод", "Хапоель" (Іксал), "Хапоель" (Бат-Ям).

Після завершення кар’єри гравця працював віце-президентом "Буковини".

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме