Match odds 882687
FootBoom ⚽ Турниры Вторая лига Першу товариську гру в році "Минай" зіграє з "Партизаном" із Бардейова
^

Першу товариську гру в році "Минай" зіграє з "Партизаном" із Бардейова

1247

Першу товариську гру в році "Минай" зіграє з "Партизаном" із Бардейова
Фото - Закарпатський інсайдер

2 лютого 2019-го року увійде в історію футбольного клубу "Минай". Адже в цей день команда проведе свій перший в історії міжнародний поєдинок. Суперник – ФК "Партизан" із Бардейова (Словаччина). Це команда 2-ої словацької ліги (еквівалент нашої Першої). Матч відбудеться на їхньому полі – місцевому стадіоні у Бардейові, який розрахований на 3,4 тисячі глядацьких місць. Гра розпочнеться в 12.30.

"Організація такого поєдинку є свідченням того, що "Минай" починають помічати не тільки в Україні, а й у сусідніх європейських країнах, - поділився враженнями у коментарі прес-службі президент ФК "Минай" Валерій Пересоляк. – Дуже приємно, що новий футбольний рік ми відкриваємо саме новою сторінкою в історії клубу. Ми завжди ставили собі за мету досягати висот та розвиватися на рівні не тільки кращих команд України, але й Європи. Тим більше, на Закарпатті для цього є всі умови і це слід використовувати. Сподіваюся, це буде не останній наш поєдинок закордоном, адже європейський досвід дуже важливий для нашого клубу".

Читайте также: Валерій Пересоляк: "Прагнемо, щоб з часом про "Минай" знали у Європі"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения