FootBoom ⚽ Турниры Украинские Вторая лига Вінницьку "Ниву" може очолити Нгаха Колінс, Рева чи Циткін
^

Вінницьку "Ниву" може очолити Нгаха Колінс, Рева чи Циткін

1687

Вінницьку "Ниву" може очолити Нгаха Колінс, Рева чи Циткін

Відбулося друге засідання робочої групи із розбудови оновленого ФК "Нива" і водночас зустріч керівництва вінницького клубу із вболівальниками. Власник "Ниви" Дмитро Рогозюк і віце-президент клубу Вадим Кудіяров доповіли про поточну ситуацію в команді і відповіли на запитання, повідомляє офіційний сайт друголігового колективу.

Розбудова народного клубу

Представник вболівальницької спільноти Олег Семенов розповів, що триває процес прийняття вінничан у члени народного клубу "Нива-Вінниця". Їхня кількість наближується до двох сотень.

Перемовини із владою

Вадим Кудіяров повідомив, що керівництво клубу вже мало зустрічі із очільниками міської та обласної влади. "Ниві" обіцяна підтримка, але деталі стануть відомими згодом.

Готові переписати клуб

Нинішні очільники "Ниви" готові переписати клуб на міську, обласну владу чи комерційну структуру – у разі відповідного фінансування.

Про МХП

Очільники "Ниви" прокоментували чутки про корпорацію МХП, яка раніше нібито збиралася взяти на утримання клуб. Вони висловили згоду на це і готові переписати "Ниву" на цю потужну корпорацію, лідера із постачання до Європи курятини. Але на сьогодні офіційних звернень, листів із пропозиціями від МХП до "Ниви" не надходило.

Нгаха, Рева чи Циткін?

Були названі реальні претенденти на посаду головного тренера "Ниви", з якими ведуться перемовини. Всі вони – вінничани, тобто знають специфіку регіону і клубу. Це Володимир Рева, Колінс Нгаха і Володимир Циткін.

А ось запропоновані вболівальниками кандидатури Солов’єнка, Вірта, Волобуєва, Грозного чи Бессонова на сьогодні є нереальними із різних причин. І в першу, зважаючи на ймовірний річний бюджет "Ниви".

У кого закінчився контракт

Це Дударенко, Гарванко, Менжега, Гемега, Палій і Андрій Маляренко. Найбільш ймовірним є переукладення контракту із Маляренком-молодшим. Нагадаємо, він є корінним вінничанином.

Як покращити самовіддачу

За словами пана Кудіярова, в 2018 році у "Ниви" був один із найбільших бюджетів у другій лізі. Водночас самовіддача на полі багатьох гравців залишала бажати кращого. Мовляв, деяких приїжджих футболістів в першу чергу цікавить зарплатня, а не підтримка нивівського бренду. Розглядається два виходи із цієї ситуації: збільшення преміальних або залучення більшої кількості місцевих виконавців.

ЦМС дають безкоштовно

В 2019 році "Нива" прийматиме своїх суперників на Центральному міському стадіоні. Його влада знову виділяє безкоштовно. Інші арени зі штучним покриттям не розглядаються. Бо, за словами Вадима Кудіярова, коли наша команда постійно переходила з трави на синтетику, за 1,5 сезони одразу 7 футболістам довелося робити операції на меніску.

Коли ремонтуватимуть Центральний?

Очільники "Ниви" спілкувалися на тему ремонту ЦМС із мером Вінниці Сергієм Моргуновим. За словами Вадима Кудяірова, міський голова погодився із тим, що головну арену Вінниці необхідно реконструювати. Але лише після реалізації інших масштабних проектів – ремонту Вінницького аеропорту і будівництва мосту, який зв’яже два мікрорайони Вінниці.

Туалети біля арени

Старі туалети біля ЦМС розвалив забудовник, який поруч будує багатоповерхівки. Тому із ним шукатимуть компроміс щодо розв’язання цієї проблеми. Поки цього не зроблено, користуватися привезеними біотуалетами.

Виїзна торгівля

Очільники клубу висловили ідею повернути перед матчами "Ниви" виїзну торгівлю. Адже у славні часи вінницького футболу дорослим вболівальникам перед матчами пропонували шашлики, дітям – тістечка тощо. Безумовно, відродження виїзної торгівлі покращить відвідуваність матчів.

Ціна квитків

Присутні на зустрічі вболівальники пропонували збільшити ціну квитка на матчі із 20 грн. до 25-30 грн. Мовляв, це дасть можливість покращити приток коштів у клуб. Але очільники "Ниви" поки що не розглядали це питання.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения