Главная Украинские Вторая лига "Полісся" проведе чотири навчально-тренувальні збори у Полтаві
^

"Полісся" проведе чотири навчально-тренувальні збори у Полтаві

856

"Полісся" проведе чотири навчально-тренувальні збори у Полтаві
Фото - "Полесье"

Залишається зовсім трохи до завершення періоду відпустки житомирського "Полісся". Вже 17 січня команда збереться на навчально-тренувальні збори і розпочне підготовку до чемпіонату, повідомляє офіційний сайт клубу.

18 січня футболісти пройдуть медичний огляд, а вже 20 числа "жовто-зелені" відправляться на перші, 10-ти денні навчально-тренувальні збори до Полтави, де проведуть дві стикові гри, які відбудуться 27 і 30 січня (наразі, суперники "Полісся" у цих товариських матчах ще не відомі). Дата перших зборів: 20 – 30 січня.

У рамках підготовки до третього кола чемпіонату Другої ліги з футболу сезону 2018/19 рр. житомиряни проведуть чотири навчально-тренувальні збори у Полтаві. Детальніше про це буде анонсовано пізніше.

Що стосується кадрових питань команди, то про це ми будемо повідомляти у ході проведення зборів чи по їх завершенню. Нагадаємо, що на даний момент розташування команди залишило п’ять футболістів.

Читайте также: Александр Призетко - о смене президента в "Динамо", дедовщине, драках и премиальных за победу над "Спартаком"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме