FootBoom ⚽ Турниры Украинские Вторая лига "Полісся" проведе чотири навчально-тренувальні збори у Полтаві
^

"Полісся" проведе чотири навчально-тренувальні збори у Полтаві

1059

"Полісся" проведе чотири навчально-тренувальні збори у Полтаві
Фото - "Полесье"

Залишається зовсім трохи до завершення періоду відпустки житомирського "Полісся". Вже 17 січня команда збереться на навчально-тренувальні збори і розпочне підготовку до чемпіонату, повідомляє офіційний сайт клубу.

18 січня футболісти пройдуть медичний огляд, а вже 20 числа "жовто-зелені" відправляться на перші, 10-ти денні навчально-тренувальні збори до Полтави, де проведуть дві стикові гри, які відбудуться 27 і 30 січня (наразі, суперники "Полісся" у цих товариських матчах ще не відомі). Дата перших зборів: 20 – 30 січня.

У рамках підготовки до третього кола чемпіонату Другої ліги з футболу сезону 2018/19 рр. житомиряни проведуть чотири навчально-тренувальні збори у Полтаві. Детальніше про це буде анонсовано пізніше.

Що стосується кадрових питань команди, то про це ми будемо повідомляти у ході проведення зборів чи по їх завершенню. Нагадаємо, що на даний момент розташування команди залишило п’ять футболістів.

Читайте также: Александр Призетко - о смене президента в "Динамо", дедовщине, драках и премиальных за победу над "Спартаком"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения