Главная Украинские Вторая лига Офіційно: Василь Вовк залишає вінницьку "Ниву", клуб передано лідеру ультрас
^

Офіційно: Василь Вовк залишає вінницьку "Ниву", клуб передано лідеру ультрас

1687

Офіційно: Василь Вовк залишає вінницьку "Ниву", клуб передано лідеру ультрас
vn.20minut.ua

Президент вінницької "Ниви" Василь Вовк та директор підприємства, яке керувало клубом Сергій Мартиновський відмовилися від своїх посад, внаслідок чого клуб передано лідеру ультрас Дмитру Рогозюку. Про це повідомляє офіційний сайт вінничан. Віце-президентом "Ниви" залишився Вадим Кудіяров.

"Влада та інвестор "Ниви" Василь Вовк не змогли порозумітися, знайти бажану комунікацію. Ми дуже дякуємо Василю Васильовичу за те, що він три роки фінансував і утримував команду, вивів її на гарний рівень. Без нього не було б нинішньої "Ниви", яка є загрозою для будь-якого суперника, – каже Вадим Кудіяров. – Перше, чим ми займемося, це шукатимемо спільну мову із місцевою владою. У нас є борги перед футболістами, незакриті питання перед тренерським штабом. Також зберігаються плани на сезон, які необхідно виконувати. Але головне наразі – збереження ігрового складу і тренерського штабу", – каже Вадим Кудіяров.

За словами віце-президента "Ниви", щоб ставити перед командою конкретні завдання на весняну частину чемпіонату, необхідно зрозуміти, на яку фінансову підтримку "Нива" може розраховувати.

"Ми запрошуємо всіх охочих інвесторів допомогти команді. Новий власник Дмитро Рогозюк готовий передати клуб у надійні руки людям, які спроможні його фінансувати. Це зроблено із метою зберегти юридичну структуру та колектив, – пояснює Вадим Кудіяров. – В ідеалі "Нива" може стати міським чи обласним комунальним підприємством. Це давало б гарантії стабільного фінансування і запоруки стабільного розвитку. Ми б тоді, приміром, могли ставити завдання виходу до першої ліги".

Водночас Вадим Кудіяров розповів про задум перетворити "Ниву" у народний клуб. Адже, окрім ТОВ "Нива-В", вже існує громадська організація "Футбольний клуб "Нива-Вінниця". Саме вона була мотором відродження професійного клубу.

"Сьогодні ми маємо використовувати всі можливі механізми, аби залучити кошти у клуб. Це можуть бути не лише фінанси інвесторів і влади, але й небайдужих вболівальників. Щоб зробити бюджет клубу прозорим, ми готові приймати цих партнерів у громадську організацію "Футбольний клуб "Нива-Вінниця". Та включати їх фактично у члени клубу, які впливатимуть на важливі рішення. Після різдвяних свят запрацює робоча група, яка й запустить цей процес, а також вестиме комунікацію із місцевою владою", – каже Вадим Кудіяров.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме