Главная Украинские Вторая лига "Хахльову так і треба", - екс-адміністратор "Вереса" дав відверте інтерв`ю
^

"Хахльову так і треба", - екс-адміністратор "Вереса" дав відверте інтерв`ю

1845

"Хахльову так і треба", - екс-адміністратор "Вереса" дав відверте інтерв`ю
ФК "Верес"

Звільнення адміністратора рівненського "Вереса" Богдана Говоровського набуло чималого резонансу. Як повідомляв сам Богдан, про своє звільнення він дізнався з інтернету, а вже потім відбулася зустріч із спортивним директором рівнян Орестом Балем.

Софія Дорощук записала інтерв'ю для вболівальницької спільноти "червоно-чорних" із Богданом Говоровським на тему його звільнення та роботи у рівненському клубі.

- Робота адміністратора – це все. Вся команда трималася на роботі адміністратора. Це готелі, тренувальні поля, бути 24 години на добу з командою, організовувати поїздки, відсилати різного роду листи. Якщо ти професіонал, то нічого важкого у роботі адміністратора немає. Я у футболі вже приблизно 20 років. Я сам по собі взагалі агент, футбольний менеджер, я футболістів продавав, шукав і зараз цим займаюся. Я у "Верес" пішов, бо думав, що там все серйозно буде, а виявилося, що не дуже…

- У нашій попередній розмові ви розказали, що дізналися про звільнення з інтернету, а тоді вже з вами говорив спортивний директор Орест Баль. Коли ви приїхали до Рівного за документами, ви мали розмову зі Шандруком (звільнити вас - це його ініціатива) чи з керівництвом?

- Ні, не було зустрічі з Шандруком. Заховався десь, боїться зі мною говорити. Ніхто там особо зі мною не говорив. Була зустріч з Балем лише, передав йому весь інвентар, екіпірування. Ніхто причину звільнення не пояснив. Я сам мав йти ще після гри з "Чайкою", після цих шістьох замін. Як можна шість замін зробити? Я кричав їм: "Що ви робите?". А Шандрук мене взагалі не слухав. Я після гри підійшов до нього і сказав: "Чого я маю через твої помилки страждати? Я приїхав сюди гроші заробляти. У мене є сім’я, я працюю з командою 24 години на добу". Або Шандруку дійсно треба було зробити 6 замін, або він не знає, що якщо він випустив гравця на заміну, а потім його ж замінив, то це рахується як заміна. Регламент треба читати.

- Які стосунки у головного тренера з футболістами?

- Та ніяких стосунків. Він думав, що це він результат робить, а результат робили самі хлопці. В Тернополі він взагалі ніякою ситуацією не володів, він щось там кричав, а хлопці своє грали. Хлопці думали, що премію отримають, а виявилося, що навіть премії за матч з "Нивою" немає. Як головний тренер ти маєш зустрітися з президентом, обговорити преміальні…Хлопці сподівалися отримати премію, але нічого не було. Якби в Тернополі було 0:0, то Шандрука прибрали б. Але зараз не знаю, що буде. Авторитету у нього взагалі не було, у мене і в клубного лікаря найбільший авторитет був серед команди. До мене люди дзвонять, футболісти дзвонять, кажуть, щоб я подзвонив Хахльову і розказав "про цих двох п*дарасів". Я говорю так як є, як мені говорять.

А що мені до Хахльова дзвонити? Якби Хахльову було цікаво, то він би зв’язався зі мною, запитав. Мені казали, що до Хахльова прийшов Шандрук і сказав, що він буде "прибирати" адміністратора. Хахльов запитав причину, що там сталося і сказав: "Ви берете на себе відповідальність?". Шандрук відповів, що він бере, бо він головний тренер. Але я все одно мав йти після "Чайки", не можу з такими працювати.

А Хахльову так і треба. От ти президент, команда виграла, дай преміальні. Головний тренер не пішов просити преміальні, бо він боявся, щоб його не вигнали. Шандрук не розуміє, що не він команду робить, а вона його зробила.

- Нормального спілкування між тренером і футболістами не вийшло …

- Який там тренер? Там аматор. Він нічого не питає. Він як тренер має ввечері подзвонити, запитати чи всі здорові, а він на тренування приходить, а в того футболіста нога болить, в іншого спина і вже тоді Шандрук йде до лікаря щось дізнаватися. Ну як можна бути таким "глухонімим"? Так його і називаємо.

Вова Гоменюк взяв Шандрука на роботу. Якщо діяти правильно, то Гоменюк іде, то ти маєш з ним іти. А не ти біжиш до президента і "ср*ку лижеш". Якби у нас був нормальний тренер, то ми б були на першому чи другому місці 100%. Але вже багатьох футболістів вигнали, Боровець пішов, ще там пару піде і все, не буде тієї команди.

- Вам вдалося попрацювати з Гоменюком. Як він вам як тренер і як людина?

- Він "золота" людина і як тренер. Він футболіст був хорошим, сам починав і сам всього досягав. Він дуже багато чого як тренер досягне, от побачите. За нього хлопці горою стояли.

- Ситуація з Котлярем. Він дійсно порушив спортивний режим ?

- Я тоді був у Луцьку, але мені Котляр казав, що він був нормальний. Точно можу сказати лише те, що Шандрук давно шукав причину вигнати його з команди, бо всі Котляра в команді слухалися.

- З вами за роботу розрахувалися, а то знаємо, що з цим бувають проблеми?

- Вони заплатили те, що я відробив. Якби я хотів, то мене не звільнили б. Причина яка? Причини немає. Але я сам збирався йти. Та й платили вони там мінімально. Нащо рік судитися з ними?

Шкода тільки фанатів та вболівальників. Я таких активних та відданих вболівальників ще ніде не бачив. Вони вірять в команду, вірять керівництву, а їх обманюють. Хочу дуже подякувати вболівальникам за підтримку. Атмосфера на матчах та поза ними була на найвищому рівні. Це люди, які дійсно люблять свій клуб, свою команду і живуть нею. Навіть виїзні матчі ставали домашніми. Навіть у не найкращі часи у нас завжди була підтримка.Сподіваюсь, що у вас все буде добре і найсвітліші часи ще попереду. Ви на це заслуговуєте, як ніхто.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
04 апреля