Главная Украинские Вторая лига Денис Колчін: "Я йду з "Ниви". Більше не можу і не хочу працювати у Вінниці"
^

Денис Колчін: "Я йду з "Ниви". Більше не можу і не хочу працювати у Вінниці"

1231

Денис Колчін: "Я йду з "Ниви". Більше не можу і не хочу працювати у Вінниці"
Фото - "Нива"

Вінницька "Нива" зрахунком 1:2 програла на виїзді "Минаю" в 17-му турі Другої ліги. На післяматчевій прес-конференції головний тренер вінницької команди Денис Колчін повідомив, що йде у відставку.

– Дуже шкода, що в останній грі півріччя ми не досягли перемоги. Адже у нас було достатньо можливостей для цього. Водночас вітаю "Минай" із хорошою грою та вольовою перемогою. Матч був цікавим. Він сподобався своєю напругою і самовіддачею. Цей поєдинок, на мою думку, став прикрасою півріччя, – приводить слова Колчіна офіційний сайт "Ниви".

– Денисе Борисовичу, чи все сьогодні виходило у Ваших хлопців? Які помилки вплинули на результат?

– Помилки, безумовно, були. Не все виходило на полі. Необхідно віддати данину гравцям "Минаю" – вони примушували нас помилятися. Точно так же, і ми їх. Системні помилки необхідно розбирати на "холодну голову". В принципі, хлопці витримали установку на гру. Зокрема, ми мали пресингувати, зустрічати суперників якомога вище і примушувати помилятися. Це у нас з успіхом іноді виходило. Тому ми й розраховували на перемогу.

– Що буде змінювати "Нива" під час тривалої перерви?

– Однозначно, я йду із команди! Для себе я це рішення вже ухвалив. Ще тиждень тому сказав про це президенту. Я більше не можу і не хочу працювати у Вінниці. У мене, на жаль, не все вийшло із того, що я задумав. Я відчуваю відповідальність і за той результат, який ми видали у це півріччя. В цілому ми виступили в чемпіонаті не дуже добре. У нас було багато невимушених втрат очок.

Дякую за підтримку президенту, віце-президенту клубу, адміністрації, всім своїм помічникам, тренерам, масажистам тощо. Всі вони працювали самовіддано, навіть більше того. А особливо дякую нашим футболістам, які у важких ситуаціях нерідко радували і робили більше, ніж здатні – через "не можу". На жаль, нам не вдалося останнім матчем підсолодити пігулку невдалого виступу у півріччі. Але я не планував залишатися у "Ниві", незалежно від результату матчу із "Минаєм". Адже все що міг, я віддав цій команді.

– Можливо, у Вас є пропозиції від інших клубів?

– Ні. Я дуже вимотаний психологічно. Це було дуже важке півріччя.

– Вимоги до футболістів "Ниви" були достатньо високими?

– У мене вимоги до себе навіть більше, ніж Ви можете себе уявити. Але ми дуже багато втратили по ходу чемпіонаті. Якщо ми б реалізували все, що запланували, були б зараз в комфортному турнірному становищі. Я оцінюю свою роботу об’єктивно: я не дав той результат, на який розраховувало керівництво.

Водночас у нас хороша команда і чудові футболісти. Я не червонію за нинішню "Ниву", а пишаюся нею. Є певні індивідуальні пробіли, деякі позиції, які можна підсилити. Але в цілому ця команда може вирішувати поставлені завдання. Можу лише побажати вдачі нашому колективу. Впевнений, у нього все вийде.

– Можливо, разом із Вами із клубу підуть футболісти, яких Ви підбирали під своє бачення гри?

– Є контрактні зобов’язання. Під час зимової перерви контракти завершуються лише у п’ятьох футболістів. Але основа команди зберігається. І забрати їх, як іграшки з магазину, інші клуби не зможуть.

– У грі з "Минаєм" була зроблена лише одна заміна. Чому? Чи все влаштовувало протягом гри?

– По позиціям можна було зробити ще одну заміну, наприкінці матчу. Вже зараз, по гарячих слідах, я це розумію. Але не більше того. Ця гра не передбачала великої кількості замін.

– Ви сказали, що була установка зустрічати суперника якомога вище. Але в першому таймі "Минай" цим добре скористався. Він розрізними передачами в атаці розривав наш захист. І біло створено багато моментів біля наших воріт …

– Наш суперник – висококваліфікований. У "Минаї" хороші тренер і футболісти. Не дивно, що у господарів поля були гольові моменти. Але ми витримували план на гру. І, в принципі, нам майже вдалося досягти позитивного результату на виїзді проти дуже сильного колективу. Я вважаю, що ми грали правильно.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения