Офіційно: "Буковина" підписала трьох новачків та продовжила контракти з 6 гравцями
^

Офіційно: "Буковина" підписала трьох новачків та продовжила контракти з 6 гравцями

641

Офіційно: "Буковина" підписала трьох новачків та продовжила контракти з 6 гравцями

Склад "Буковини" поповнили нові гравці. Контракти з чернівецьким клубом підписали півзахисники Євген Заїченко (тривалий час захищав кольори стрийської "Скали"), Руслан Луцик та нападник Андрій Понєдєльнік. Про це повідомив офіційний сайт клубу.

До того ж, ФСК "Буковина" продовжив контракти з 6 футболістами, які виступали за команду минулого сезону. Виступи у команді продовжать Василь Нікифоряк, Антон Батрак, Ладік Мелконян, Даніел Раулюк, Олександр Жумига та Александру – Васілє Мунтян.

Євген Заїченко – півзахисник. Народився 29 березня 1997 року. Зріст – 175, вага – 65. Вихованець Академії "Скали". У дитячо-юнацькій футбольній лізі виступав за команду "Скала" (Моршин). Грав за команду "Скала" (Стрий). За колектив Львівської області на професійному рівні зіграв 86 матчів (4 голи).

Руслан Луцик - півзахисник. Народився 9 квітня 1996 року. У дитячо-юнацькій футбольній лізі грав за ДЮСШ (Тернопіль). Виступав за ФК "Тернопіль", а також аматорські команди "ДСО-Поділля" (Тернопільський район), "Нива" (Теребовля), "Агрон ОТГ" (Великі Гаї). На професійному рівні провів 2 матчі, на аматорському - 84 матчі (19 голів).

Андрій Понєдєльнік – нападник. Народився 28 лютого 1997 року. У дитячо-юнацькій футбольній грав за колектив "БЛІСП – КДЮСШ" (Березне). Виступав за команди "Случ" (Березне, аматори), "Буревісник" (Кременець, аматори), "Нива" (Тернопіль), "Кременець-Академія" (чемпіонат України серед студентів), "Кристал" (Чортків, аматори). На професійному рівні зіграв 17 матчів (2 голи), на аматорському – 56 ігор (7 голів).

Читайте также: Офіційно: "Буковину" залишив півзахисник Андрій Шишигін

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме