Міжсезоння-2018: де, як і над чим працюють клуби Другої ліги
^

Міжсезоння-2018: де, як і над чим працюють клуби Другої ліги

1771

Міжсезоння-2018: де, як і над чим працюють клуби Другої ліги

Прес-служба ПФЛ збирає інформацію про передсезонну підготовку друголігівців.

Група "А"

"Черкаський Дніпро" працює вдома під керівництвом в.о. головного тренера Олександра Кирилюка. Команда встигла провести низку контрольних матчів (6:3 з "Олімпіком" Кропивницький А, 1:1 з вінницькою "Нивою" Д3, 0:0 з "Арсеналом-Київ" Д1).

"Нива" (Вінниця) вийшла на єдиний, цілісний збір з 21 червня. Символічним першим спарингом став виставковий матч із уболівальниками змішаними складами. Далі пішли контрольні матчі – 1:1 із "Черкаським Дніпром" Д3 та "Арсеналом-Київ" Д1, 0:0 з "Олімпіком" U-21 (Донецьк), на 7 липня запланований виїзний спаринг із "Оболонню-Бровар" (Київ) Д2.

"Скала" (Стрий) про підготовчу роботу друголігової команди не повідомляла.

"Верес" (Рівне) займається в рідній області з 25 червня. Встигли провести спаринг з "Волинню" U-19 (Луцьк) – 0:0, з якою планують зустрітися ще раз 7 липня. На 11 та 14 липня також заплановані контрольні матчі, переговори з потенційними суперниками ведуться.

"Буковина" (Чернівці) працює з 21 червня. Зіграли такі спаринги: команда вільних агентів – 4:1, "Нива" (Тернопіль) Д3 – 1:1, "Поділля" (Хмельницький) Д3 – 2:0. На 8 липня заплановано контрольний матч із новачком Першої ліги – "Прикарпаттям" (Івано-Франківськ). На 13-14 число запланований спаринг, суперник уточнюється.

"Нива" (Тернопіль) від 21 червня встигла поспарингуватися зі львівськими "Карпатами" Д1 (0:2), ФК "Львів" U-21 (0:0), чернівецькою "Буковиною" Д3 (1:1). Надалі намічено зіграти проти львівських "Карпат" U-21 (6 липня), винниківського "Руху" Д2 (8-го), ФК "Калуш" Д3 (12-го).

"Полісся" (Житомир) розпочало підготовку до нового сезону наприкінці червня, основна робота пішла з 2 липня. Зіграно контрольний матч із аматорським "Звягелем" (Новоград-Волинський), мінімальна поразка.

"Поділля" (Хмельницький) на зборах із 21 червня. Мали зіграти перший спаринг 30 червня із вінницькою "Нивою", однак через зливу поберегли газон і перенесли гру на невизначений термін. Натомість вдалося зустрітися із волочищанським "Агробізнесом" Д2 (0:3), чернівецькою "Буковиною" Д3 (0:2). Сьогодні у подолян запланований повторний матч проти чемпіонів Другої ліги – "Агробізнесу".

ФК "Калуш" після аматорського сезону відпочивав недовго і вже 28 червня розпочав навчально-тренувальні збори під старт друголігового сезону. Проведено вже два контрольних матчі – 1:2 із "Прикарпаттям" (Івано-Франківськ) Д2 та 1:1 з "Карпатами" (Львів) U-21. На 7 липня намічений спаринг із ФК "Львів" Д1, на 12 липня – з "Нивою" (Тернопіль) Д3.

ФК "Минай" з 4-го липня працює в рідній області (на футбольній базі "Камелот"). На 7 липня заплановано перший контрольний матч – з МФК "Миколаїв" Д2. Наступні спаринги – дати, місця проведення, суперники – будуть анонсовані пізніше.

"Чайка" (Петропавлівська Борщагівка) готується на Київщині. Команда провела кілька спарингів (2:0 – бутанський "Меліоратор" А, 1:3 – "Оболонь-Бровар" Д2, 7:1 – "Олімпік" U-21). Після домашнього етапу проводить збір у Макарові.

Група "Б"

"Нафтовик-Укрнафта" (Охтирка) очікує вирішення організаційних питань.

"Кремінь" (Кременчук) працює вдома з 18 червня під керівництвом нового головного тренера Ігоря Столовицького. Проведено спаринги з криворізьким "Гірником" Д3 (0:0), СК "Дніпро-1" Д2 (1:3), харківським "Металістом 1925" Д2 (0:3), ФК "Олександрія" U-21 (1:0).

"Енергія" (Нова Каховка) на зборах з 25 червня. Проведено контрольні ігри з сімферопольською "Таврією" (1:2), МФК "Миколаїв-2" (3:0) та криворізьким "Гірником" (1:4) – всі клуби є колегами по Групі Б. Наступний спаринг-партнер також друголіговий – ФК "Нікополь" (7 липня). На 13 липня заплановано гру із аматорським колективом (суперник уточнюється).

"Таврія" (Сімферополь) 20 червня почала перший збір у Скадовську. Проведено контрольні матчі з МФК "Миколаїв" Д2 (0:1), новокаховською "Енергією" Д3 (2:1), а з 1 липня сімферопольці проводять роботу в Бериславі. На сьогодні запланований спаринг із аматорським СК "Каховка", а на 10 липня – з друголіговим МФК "Миколаїв-2".

"Мир" (Горностаївка) також завершила відпустку 25 червня. На першому зборі, який клуб проводив на власній тренувальній базі, зіграно один контрольний матч – 8:0 проти аматорського "Кронау" з Високопілля. Другий тренувальний збір, який пройде з 5 по 13 липня. 8-го числа має бути зіграний спаринг з МФК "Металург" (Запоріжжя), інші суперники в стадії перемовин.

"Реал Фарма" (Одеса) працює з 20 червня. За цей час проведено контрольний матч проти херсонського "Кристалу" Д3 (2:6). 7-8 липня – подвійний спаринг двома складами з "Чорноморцем", 14-го – з МФК "Миколаїв-2" (Д3).

ФК "Нікополь" запланував липневі домашні збори та низку спарингів. Із 4-го числа команда працює в Чкаловому. Спаринги – 7-го з новокаховською "Енергією" Д3, 11-го – з херсонським "Кристалом" Д3, 14-го – з запорізьким МФК "Металург" Д3.

МФК "Миколаїв-2" працює вдома з виїздами на спаринги з 18 червня. Вже зіграно з суперниками по Другій лізі – новокаховською "Енергією" та херсонським "Кристалом" (однаковий підсумок – 0:3). У планах – 10 липня з сімферопольською "Таврією" Д3, 14-го – з одеським "Реал Фармою" Д3.

"Кристал" (Херсон) займається вдома з 25 червня. Вдалося обіграти "Реал Фарма" (Одеса) Д3 – 6:2 та МФК "Миколаїв-2" Д3 – 3:0. 7 липня очікується спаринг із "Балканами" (Зоря) Д2, існує "вікно" для спарингу й на 11 липня.

МФК "Металург" (Запоріжжя) після завершення аматорського чемпіонату взявся за підготовку до Другої ліги (паралельно, до слова, клубна команда бере участь в чемпіонаті області). Під керівництвом нового головного тренера Олега Тарана команда займається вдома. Вдалося обіграти краматорський "Авангард" Д2 (1:0), на 6 липня запланований спаринг з ФК "Маріуполь" U-21, на 8-ме – з горностаївським "Миром" Д3, на 11-те – з кропивницькою "Зіркою" Д2.

"Гірник" (Кривий Ріг) після аматорського чемпіонату розпочав підготовку вже 18 червня. Вдалося зіграти з кременчуцьким "Кременем" Д3 (0:0), петровським "Інгульцем" Д2 (1:4), високопільським "Кронау" А (8:0), ФК "Олександрія" U-21 (1:3), кропивницькою "Зіркою" Д2 (2:1), новокаховською "Енергією" Д3 (4:1).

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме