Офіційно: "Інгулець-2" припиняє виступи в Другій лізі
^

Офіційно: "Інгулець-2" припиняє виступи в Другій лізі

977

Офіційно: "Інгулець-2" припиняє виступи в Другій лізі

"Інгулець-2" припиняє виступи у Другій лізі. Про це клуб повідомив на власному офіційному сайті.

"ФК "Інгулець" повідомляє, що резервний склад, який виступав у Другій лізі, буде розформовано. У сезоні 2018/19 наш клуб не буде заявляти свою "двоєчку" на чемпіонат України.

Кошти, які використовувалися на функціонування резервної команди, буде спрямовано на вирішення завдань першої команди, а також на покращення інфраструктури. Продовжить роботу клубна академія, яка вже має перші успіхи та працює на наше майбутнє.

Частині гравців другої команди буде надано можливість пройти збори з першою командою. Найкращі, хто скористається своїм шансом, залишаться в ФК "Інгулець". Ті ж, хто не підійде тренерському штабу, зможуть продовжити виступи в інших командах на правах оренди. Наш клуб шукатиме можливості для подальшого їх працевлаштування.

ФК "Інгулець" об’єднав усі зусилля навколо нашої стратегічної межи – виходу в УПЛ. І найближчі трансфери, які ми здійснили – тому підтвердження.

Наш клуб хоче подякувати за роботу гравцям, тренерському та адміністративному штабам. Серед тих, хто не продовжить свою роботу в нашому клубі, й старший тренер "Інгульця-2" Микола Федорко. Попри те, що Микола Миколайович недовго пропрацював у нас, ми висловлюємо йому вдячність за роботу. Цей фахівець відпрацював чесно, належно виконуючи свої обов’язки", - йдеться у заяві клубу.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме