Дмитро Михайленко: "У "Дніпра-1" запланована зустріч з "Ворсклою"

Дмитро Михайленко: "У "Дніпра-1" запланована зустріч з "Ворсклою"

836
Дмитро Михайленко: "У "Дніпра-1" запланована зустріч з "Ворсклою"
Официальный сайт СК "Днепр-1"

Головний тренер "Дніпра-1" Дмитро Михайленко в інтерв'ю прес-службі клубу розповів про початок останнього етапу підготовки до весняної частини чемпіонату України в другій лізі.

– Дмитро Станіславович, як команда планує готуватися у той час, що залишився до першої офіційної гри?

– У найближчих планах у нас тренування на базі в Придніпровську в манежі, і, якщо дозволить погода, то і на полі. Заплановано у нас два спаринги – 17 березня з "Інгульцом", поки що не знаємо де саме доведеться зіграти, знову таки, якщо дозволить погода, то на полі, якщо ні, то десь на синтетиці, а на 25 березня запланована зустріч із полтавською "Ворсклою", але місце зустрічі, поки що, також не визначено.

– Після зборів з основним складом СК "Дніпро-1" вперше до юнацької збірної України викликали Івана Литвиненка. Не загубиться він там?

– Ні, на мій погляд, не загубиться, хоча я не став би і перебільшувати нашу роботу, все було значно простіше. На нашому спарингу з румунською командою перебував тренер юнацькою збірної, і він побачив гол, який у тому матч забив Іван, і порекомендував старшому тренеру цієї збірної Олегу Кузнецову. У підсумку він зателефонував і сказав, що бере хлопця на збір. Тобто, тренери збірної самі допомогли один одному. Для нас це у будь-якому разі чудово, адже Іван їде одразу на Еліт-раунд і для нього це буде хороший досвід подивитися, як грають однолітки високого рівня. Крім того, ще наша трійка – Олександр Сафронов, Олександр Бєляєв та Владислав Супряга, їдуть на Еліт-раунд Євро-2018 за команду U-19, і це добрий знак і для нас, і для нашої Академії, адже це означає, що усі ми правильно працюємо.

Читайте также: Дмитрий Михайленко: "Шансы у "Динамо" большие, но и мы что-то придумаем"

– А "академіки", які були на зборах, залишаються в команді?

– Вони залишаються працювати із нами, будуть знаходитись повністю у тренувальному процесі команди, але грати будуть за свою команду в Академії, оскільки для них це зараз важливіше, адже зараз вони на тій стадії розвитку, коли їм потрібна ігрова практика, а в основній команді вони її не зуміють отримати на належному рівні. Тому прийняли таке рішення – тренуються із нами, а грають за команду Академії.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить