Главная Украинские Вторая лига В 2018 році "Нива-В" змінить емблему та назву
^

В 2018 році "Нива-В" змінить емблему та назву

2214

В 2018 році "Нива-В" змінить емблему та назву
Фото - ФК "Нива-В"

З Нового 2018 року вінницький професійний футбольний клуб другої ліги "Нива-В" змінює назву на історичну "Нива". З цієї нагоди відбувся конкурс на новий логотип команди. Його підсумки були підбиті вчора, 29 грудня, повідомляє Vlasno.info.

На прес-конференції, яка відбулася у готелі "Франція" були присутні почесний президент "Ниви" Василь Вовк, віце-президент Вадим Кудіяров і дизайнер-переможець конкурсу – вінничанин Андрій Янченко.

Йшлося, що логотип Андрія Янченка на голосуванні на офіційному сайті "Ниви", яке тривало два місяці, набрав понад вдвічі більше голосів (1172), ніж роботи його найближчих переслідувачів – переселенки із Донецької області Надії Попової (546 голосів) і Олександра Захарченка із Київської області (506 голосів).

Загалом у конкурсі брали участь близько 20 робіт. Причому паралельно із голосуванням на офіційному сайті клубу відбувалося голосування й на сайті вболівальників "Ниви". Переможець виявився тим же самим.

Очільники "Ниви" Василь Вовк і Вадим Кудіяров схвально поставилися логотипу Андрія Янченка. Тобто фактично його затвердили та "взяли за основу". Почесний президент нивівців запропонував доопрацювати нову емблему лише в одному моменті – назву клубу виконати англійською мовою.

Також Василь Вовк звернув увагу, що новий лого буде запроваджений разом з оновленою назвою СФК, тобто з літа наступного року. Бо посеред сезону (попереду у нивівців ще друге коло!) назву клубу змінювати забороняється.

В 2018 році "Нива-В" змінить емблему та назву - изображение 1

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
09 июля
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения