Офіційно: Дмитро Швець та Дмитро Задерецький - гравці "Полісся"
^

Офіційно: Дмитро Швець та Дмитро Задерецький - гравці "Полісся"

1082
Офіційно: Дмитро Швець та Дмитро Задерецький - гравці "Полісся"

ФК "Полісся" продовжує серйозну роботу не лише над підсиленням команди, а й над поверненням в клуб вихованців житомирського футболу. Новими гравцями ФК "Полісся" стали півзахисники - екс-гравець луцької "Волині" Дмитро Задерецький та екс-капітан краматорського "Авангарду" Дмитро Швець. Останній, до того ж, саме в Житомирі розпочинав свою футбольну кар'єру, а його першим тренером був Сергій Єрмаков. Про це повідомляє офіційний сайт "Полісся".

Дмитро Швець – вихованець житомирського ДЮСШ "Полісся". Народився на Полтавщині, у чотири роки переїхав до Житомира, де й розпочав свою футбольну кар'єру. П’ять сезонів відіграв за маріупольський "Іллічівець-2", екс-капітан краматорського "Авангарду". Також сезон відіграв за ФК "Суми". Останній клуб - "Нафтовик-Укрнафта" (Охтирка). В сезоні 2017/18 зіграв за охтирчан 19 ігор

Дмитро Задерецький — народився. в Чернігові. Грав за молодіжку "Волині" з 2012 року. Дебютував за волинський клуб в Прем'єр-лізі 14 липня 2013 року у віці 18 років матчем проти київського "Динамо". За сезон зіграв у 16 матчах. В серпні 2015 року перейшов в чернігівську "Десну". В сезоні 2017/18 відіграв за чернігівський клуб 19 матчів та забив 1 гол.

Читайте также: "Полесье" озвучило планы на зиму

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме