Юрій Береза: "Найкращий маркетинг - це гра "Дніпро-1"
^

Юрій Береза: "Найкращий маркетинг - це гра "Дніпро-1"

995

Юрій Береза: "Найкращий маркетинг - це гра "Дніпро-1"
Фото - ФК "Днепр"

Почесний президент СК "Дніпро-1" Юрій Береза поділився враженнями від матчу з ПФК "Суми" та від спілкування з ветеранами дніпровського футболу, повідомляється на офіційній сторінці клубу у Facebook.

- Чергова гра, і ми бачимо, що "Дніпро-1", як кажуть повним ходом набирає обертів. Ви були у роздягальні, якщо не секрет, що ви сказали гравцям після чергової перемоги?

- Вони виходять на той рівень, який я хочу бачити постійно. І це, попри брак практики та зігранності до цього, який вони швидко надолужують. Вболівальник повернеться на трибуни тільки завдяки їх грі. У роздягальні я потиснув кожному руку за чудову гру, та самовіддачу. Сьогодні був непростий суперник – все-таки команда першої ліги, і ми знову показали на що здатні… В нас досить великий потенціал, і ми продовжимо рухатись далі. Ми хочемо усі грати на результат, тож, якщо команда та тренери далі будуть працювати в тому ж дусі, буде і вболівальник поряд з ними, а разом легше та приємніше досягати нових звершень.

- Сьогодні, попри чисельність, у зв’язку з буднім днем, було більше прапорів і більше гасел про "Дніпро", як думаєте, що далі чекає на команду у відносинах з вболівальниками?

- Все буде "Дніпро-1" - це наш лозунг, в якому полягає філософія команди мрії для нашого міста, області та країни. Ми всі працюємо на футбол у нашому місті - впевненний все робиться правильно, може не так швидко, як того хотілося, але повірте, від душі.

- Повернемося до ситуації, що склалася навколо двох команд. Сьогодні ветерани команди зауважили, що не бачать кардинальної різниці між ФК "Дніпро" і СК "Дніпро-1", адже і там, і там грають свої вихованці та тренери… Ваші відчутя від зустрічі?

- Це одна з перших подібних зустрічей, під час якої ветерани з готовністю захотіли мені допомогти і консультувати по тих питаннях великого футболу, в яких я не зовсім поки що розбираюся, але повірте я намагаюся слухати та вчитися саме у мудрих футбольних людей. Що до їх висловлювань, для мене думка кумирів мого дитинства та юнацтва – це найвища оцінка того, чим ми зараз займаємося. Вони чудово розуміють, що ситуація з футболом у Дніпрі не досить весела, і ми намагаємось все це привести до ладу. Вони сьогодні стали поруч з нами, тож, за такої підтримки, можна не сумніватися, все в нас вийде. Ми - разом, і для нас це є дуже важлива річ, бо довіра таких людей для мене, для нашої команди, як особливий знак.

Проте, я хочу донести ще одну думку: в нас немає мети залучати вболівальників агресивним маркетингом. Найкращий маркетинг у футболі - це гра команди, якою ми повернемо футбол вищого рівня у Дніпро.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме