Главная Украинские Вторая лига На перегляді у ФК "Славутич" 13 футболістів
^

На перегляді у ФК "Славутич" 13 футболістів

452
На перегляді у ФК "Славутич" 13  футболістів

У середу, 15 січня, з відпустки вийшли гравці футбольного клубу «Славутич». Перше тренування тренерський штаб славутчан під керівництвом головного тренера Юрія Бакалова провів у селі Білозір’я на стадіоні ФК «Зоря» із штучним покриттям футбольного поля.

Із минулорічного складу черкаської команди у тренуванні взяли участь 16 футболістів. Був відсутній із-за травми Олександр Шимко.

На перегляд під час першого навчально-тренувального збору «Славутича» у 2014 році запрошені 9 гравців із складу футбольного клубу «Зоря» (Білозір’я, Черкаський район), який у 2013 році став бронзовим призером чемпіонату України серед аматорських команд та виборов звання чемпіона і володаря Кубка Черкащини. Це такі футболісти як Євген Гуд, Олександр Зоря, Тимофій Листопад, Дмитро Кошелюк, В’ячеслаав Ткаченко, Ігор Індутний, Віктор Єрошов, Андрій Старчоус та Андрій Дєдов.

Для участі у першому зборі «Славутича» приїхали вихованці футболу Черкащини, які торік грали у професіональних командах – Юрій Гріщенко (попередній клуб «Гірник-спорт» Комсомольськ) та Олег Синьогуб (попередній клуб ФК «Карлівка»).

Варто відзначити появу у тренувальному таборі черкаського футбольного клубу представників молодіжних команд ФК «Металіст» (Харків) Володимира Шопіна (1991 р.н.) та ФК «Арсенал» (Київ) Бориса Дерев’яго (1994 р.н.).

Спортивний директор клубу Олександр Кирилюк повідомив, що під час наступного – II навчально-тренувального збору «Славутича» команда проведе кілька товариських матчів. Зокрема у Білозір’ї черкаські футболісти зустрінуться із ФК «Гірник» (Кривий Ріг) – 30 січня та ФК «Гірник-спорт» (Комсомольськ) – 9 лютого. Ще заплановано гру на 2 лютого, але суперник ще не відомий.

На перегляді у ФК "Славутич" 13  футболістів - изображение 1
На перегляді у ФК "Славутич" 13  футболістів - изображение 2
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
09 апреля
08 апреля