Реконструкція Центрального стадіону "Полісся" в Житомирі завершена на 70%
^

Реконструкція Центрального стадіону "Полісся" в Житомирі завершена на 70%

1716

Реконструкція Центрального стадіону "Полісся" в Житомирі завершена на 70%
sportzt.com

Близько 70% робіт з реконструкції Центрального стадіону «Полісся» у м. Житомир вже виконані. Про це повідомляє портал Спортивний Житомир, посилаючись на прес-службу Житомирської ОДА з посиланням на директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА Роман Щебетов.

- На футбольному полі вже повністю виконані роботи по дренажу та водовідведенню. Проведена підготовка для влаштування системи автоматичного поливу. Упродовж цього тижня підрядник приступить до монтажу системи. Після цього буде здійснено влаштування нового трав’яного покриття. На місці бігових доріжок виконані всі роботи для влаштування асфальтобетону та в подальшому – резинового покриття. Загалом роботи з реконструкції футбольного поля на стадіоні «Полісся» виконані на відсотків 70. Крім цього, плануємо облаштувати під’їзні шляхи та місця для парковки, озеленення території, влаштування пішохідних доріжок, – розповів Роман Щебетов.

Директор департаменту наголошує, що в цьому році для відновлення футбольного поля вже використано 180 тис. грн з обласного бюджету. Нещодавно Кабінет Міністрів затвердив розподіл коштів Державного фонду регіонального розвитку, відповідно до якого у 2017 році на реконструкцію футбольного поля та благоустрій території центрального стадіону «Полісся» виділяється близько 15 млн грн у співфінансуванні з місцевим бюджетом.

Також продовжуються роботи на західній трибуні стадіону «Полісся».

- Цьогоріч з державного та обласного бюджетів на реконструкцію західної трибуни стадіону виділено близько 5 млн грн – це кошти для завершення робіт з підсилення самої трибуни, ремонт у манежі та зовнішніх туалетів, вхідної арки, – зазначив Роман Щебетов.

У 2016 році за 3 млн 158,9 тис. грн на стадіоні «Полісся» відновили та підсилили залізобетонні конструкції трибуни з зовнішнього боку, влаштували вентиляцію, провели протипожежні заходи у підтрибунних приміщеннях, розпочали ремонт зовнішніх туалетів.

Нагадаємо, що відновлення стадіону «Полісся» – один із пріоритетів роботи голови ОДА Ігоря Гундича у 2017 році.

Довідково: Реконструкцію Центрального стадіону «Полісся» розпочато у 2011 році. В цілому проектом реконструкції західної трибуни передбачено: безпосередньо реконструкцію самої трибуни, реконструкцію підтрибунних приміщень, у тому числі легкоатлетичного манежу та допоміжних приміщень, реконструкцію внутрішніх інженерних мереж. Також до складу проекту входить капремонт зовнішніх туалетів, вхідної арки та частковий благоустрій території.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме