Григорій Козловський: "На трансферному ринку "Рух" приємно здивує усіх"
^

Григорій Козловський: "На трансферному ринку "Рух" приємно здивує усіх"

1927

Григорій Козловський: "На трансферному ринку "Рух" приємно здивує усіх"

Президент «Руху» Григорій Козловський підвів підсумки сезону та анонсував подальшу орієнтацію на розвиток клубу.

Якщо б хтось мені сказав рік тому, що ми вийдемо в Першу лігу з другого місця, я б був самою щасливою людиною. Я і зараз найбільш щаслива людина, просто люди завжди хочу більше від того, що мають. Я це розумію і реально на ці речі дивлюся. Ми по складу, по роботі були найкращі. Але якби у футболі завжди перемагали б найкращі, його перестали б любити. Це гра непередбачувана. Ми поправимо це в першій лізі і нас все буде гаразд.

Я гордий за місто, за команду. Рік тому ми не могли мріяти про Першу лігу. Потрібно багато працювати для того, щоб мрії збувалися.

Чи будуть зміни? Зміни потрібні завжди! Навіть якщо вода стоїть на місці, вона кисне і зеленіє, і стає мутною і непрозорою. Зміни потрібні завжди. Рухатися треба вперед. Рух – це життя, тому потрібно щось робити щоденно. Нашими трансфери і нашої політикою в першій лізі буде приємно вся футбольна спільнота. Ми не перестанемо дивувати людей, які люблять футбол. Ми - це команда, яка постійно дивує и яка реалізовує свої мрії - розповів Козловський прес-службі «Руха».

Нагадаємо, що «Рух» вийшов в Першу лигу. У першості Другої ліги «Рух» посів друге місце, набрав 74 очки в 32 матчах. Чемпіоном Другої ліги стала одеська «Жемчужина».

Читайте также: Вторая лига. 34-й (заключительный) тур

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме