FootBoom ⚽ Турниры Украинские Вторая лига Сергій Шевцов: ми повинні були перемагати "Нікополь-НПГУ" навіть у плавальному басейні
^

Сергій Шевцов: ми повинні були перемагати "Нікополь-НПГУ" навіть у плавальному басейні

861
Сергій Шевцов: ми повинні були перемагати "Нікополь-НПГУ" навіть у плавальному басейні
fckristal.com

Головний тренер "Кристала" Сергій Шевцов прокоментував попередній матч із "Нікополем-НПГУ" (1:1).

"Незважаючи на те, що нам довелося відіграватися, я вважаю, що ми все таки втратили два очки, а не заробили одне. На це є низка причин. Не всі у нас зіграли виразно, дехто не потрапив у гру. Було незвичне для нас штучне поле, на якому важко комбінувати низом. Була низька реалізація моментів, до того ж у першому таймі травму отримав наш нападник Євген Білоусов. Іноді так складається, що всі біди припадають на один матч, - приводить слова Шевцова офіційний сайт "Кристала".

"Окремо хочу відзначити жахливе суддівство. Уже давно я такого не зустрічав, попри те, що були погані матчі для нас з точки зору суддівства. Але щоб призначали пенальті на гравцю, який отримує пас у положенні поза грою, вбігає у штрафний майданчик і падає – такого вже давно не витворяли. Шкода, що все це проходить безнаказано. Цей арбітр продовжить працювати. Хоча, якби перевірити його на детекторі брехні, чи була змова з командою суперника і якби це підтвердилось, можна було б показово покарати людину і таких епізодів було б значно менше в нашому футболі. Уже з перших турів ми бачимо, що суддівство впливатиме на розподіл місць, жодних змін не відбувається".

"Ми з командою проведемо розбір гри. Я вважаю, що у нас зібрався хороший колектив, тому хоч і з такими суддями ми повинні були перемагати цю команду навіть у плавальному басейні. Але, повторюся, це був виїзд, важке поле і команда, яка хотіла зробити подвиг проти нас. Та нічого страшного не сталося. Будемо розбирати гру, робити висновки, готуватися до наступного туру", - розповів тренер.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
30 октября
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения