Сергій Шевцов: шукаємо 6-7 гравців хорошого рівня
^

Сергій Шевцов: шукаємо 6-7 гравців хорошого рівня

560
Сергій Шевцов: шукаємо 6-7 гравців хорошого рівня
Фото - ФК "Кристалл"

27 червня херсонський «Кристал» почав підготовку до нового чемпіонату. Наставник команди Сергій Шевцов розповів про перші дні зборів.

– Наразі ситуація в команді стабільна. Ми вирівняли фінансовий стан, жодних заборгованостей перед футболістами немає. Працюємо в хорошому настрої, з оптимізмом дивимось на майбутнє, – каже Сергій Шевцов. –Намагаємось покращувати побутові умови. На першому етапі запланували спаринги з хорошими командами. Через спекотну погоду проводитимемо тренування рано вранці і під вечір: по два в день.

– Хто залишив «Кристал»?

– Передусім важливо, що ми зберегли кістяк минулорічної команди. Це перспективні гравці, з якими ми хочемо йти далі. На сьогоднішній день ми припинили співпрацю з Одольським, Михайленком, Поплавкою і Хамільтон-Роллінгсом. Також клуб покинули молоді гравці, які грали переважно за «Кристал-2» і не закріпилися в основі першої команди: Довбиш, Рильчук і Щербина. Ми домовились, що їм краще продовжити кар’єру там, де вони матимуть більше ігрової практики.

– На які позиції шукаєте підсилення?

– Якщо в другій лізі буде вісімнадцять команд, то нам необхідна хороша обойма для проведення ротацій і щоб не бути прив’язаними до травмованих чи дискваліфікованих. Тому ми шукаємо 6-7 гравців хорошого рівня. Нам потрібен воротар, гравців на фланги оборони і в центрі, також потрібен гравець у середню лінію і дуже важливо – центральний нападник. Якщо ми знайдемо таких людей, то думаю, що «Кристал» явно не буде в другій частині турнірної таблиці і зможе розраховувати на високі позиції. А також ведемо роботу над розширенням тренерського штабу.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме