Едуард Хавров: "Інгулець" заграв в агресивний футбол"
^

Едуард Хавров: "Інгулець" заграв в агресивний футбол"

821
Едуард Хавров: "Інгулець" заграв в агресивний футбол"
Фото - ФК "Ингулец"

Головний тренер «Інгульця» Едуард Хавров поділився своїми враженнями від гри підопічних у другій частині сезону та розповів про план підготовки команди до першої ліги.

- Вчора завершився чемпіонат України серед команд другої ліги. «Інгулець» виконав завдання – підвищився у класі. Вітаю Вас з даним досягненням. Можете проаналізувати гру команди за час, що Ви її очолюєте?
- Дякую за привітання! Приємно, що вдалося виконати поставлене президентом клубу Олександром Поворознюком завдання. Олександр Григорович нам надав чудові умови для роботи, за що, користуючись нагодою, хочу подякувати. Що ж до гри команди, то відзначу, що з часу, коли я почав тренувати, «Інгулець» заграв в агресивний футбол та надійно в обороні власних воріт. Ми рухаємося в правильному напрямку. Хочу відзначити хорошу роботу хлопців. Вони самовіддано та відповідально працювали на тренуваннях. Не було претензій до жодного з них. Ми поступово налагодили свою гру, йшли до виконання свого завдання. Якщо зупинятися на окремих матчах, то нам добре вдався домашній матч із чемпіоном другої ліги «Колосом» (Ковалівка) (нагадаємо, в тому матчі «Інгулець» з рахунком 1:0 переміг «Колос» — авт.). Хороші були епізоди у другому таймі матчу на виїзді в Чернівцях. Тоді нам вдалося перехопити ініціативу і відіграти два пропущені м’ячі у «Буковини». Добре зіграли вдома проти херсонського «Кристалу». Хлопці повністю виконали план на вчорашній матч зі «Скалою». Вони добре налаштувалися на гру і не залишили гостям шансів на здобуття позитивного результату для них.

- Провальною стала гра на виїзді з командою «Арсенал-Київ»?
- Такі ігри стаються. Вони є парадоксальними. Ми мали 5 моментів, але не зуміли реалізувати. Не втілили у забиті м’ячі виходи один на один з голкіпером. Через такий матч варто пройти і правильно його проаналізувати. А ось у матчі зі «Скалою» не мали багато можливостей взяття воріт: пару раз не влучили у створ воріт, а двічі індивідуальна майстерність наших гравців далася взнаки. Створили менше моментів, ніж у матчі з «Арсеналом-Києвом», але надійно відіграли в обороні.

- В це літнє міжсезоння будуть кадрові зміни в команді?
- На даний час у всіх футболістів клубу діючі контракти. Підсилення команди буде, ясна річ. Хочемо збільшити конкуренцію в команді. Є певні потенційні кандидати-новобранці. Коли їх підпишемо, то озвучимо прізвища.

- Які позиції потребують підсилення?
- Ми в другій лізі найменше пропустили. Задня лінія у нас стабільна. Та по при це ми хочемо збільшити конкуренцію у всіх ланках. Але можна вже нині зазначити, що глобальних змін, які були взимку, у нас не буде. Зробимо точкове підсилення. Щоб демонструвати хороший футбол потрібна якісна конкуренція на кожній позиції.

- Які плани підготовки команди до дебюту у першій лізі?
- Футболісти пішли у відпустку. 27 червня плануємо зібратися на навчально-тренувальній базі у селі Володимирівка (Петрівський район, Кіровоградська область). Буде чотири «втягуючі» дні, у які футболісти пройдуть медичний огляд. Потім на навчально-тренувальній базі проведемо два збори по 10 днів кожен. Плануємо на першому зборі зіграти два товариські матчі, на другому – три. І на завершення літнього міжсезоння проведемо один тиждень підготовки до конкретного суперника, з яким зустрінемося у першому турі першої ліги.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме