Володими Мазяр: "Залишилося п`ять кроків до Першої ліги"
^

Володими Мазяр: "Залишилося п`ять кроків до Першої ліги"

524
Володими Мазяр: "Залишилося п`ять кроків до Першої ліги"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Три перемоги у трьох матчах здобули футболісти Народного Клубу «Верес» під керівництвом Володимира Мазяра. Після матчу з горностаївським «Миром» наставник рівнян визначальним фактором у зустрічі назвав другий м’яч у ворота гостей.

- Долю матчу вирішив наш другий гол і вилучення у складі суперника. Одне погано – що пропустили наприкінці необов’язковий м’яч у власні ворота. Загалом – великі проблеми у нас із фізичною підготовкою Десь команда недопрацювала на зборах над цим компонентом. Щойно пішов дощ, поле стало в’язке – і ми одразу почали втрачати контроль над грою. Добре, що спрацювали заміни. Це додало команді швидкості. Крім того, у цей час з’явилися вільні зони в редутах суперника, в які ми вбігали, забивши таким чином ще двічі. Словом, нам ще є над чим працювати. Хочемо порадувати вболівальників і президента, які мріють про Першу лігу. Нам залишилося ще 5 кроків.

- У другому таймі суперник доволі жорстко грав проти гравців НК «Верес». Чи немає поповнень у лазареті команди?

- Точно є мікротравми у хлопців. Деталі буду уточнювати у медичного штабу. А точно можу сказати лише про Тараса Коблюка. Він отримав пошкодження у Щасливому і тепер пропустить близько місяця. Це втрата для нас.

- Сьогодні дебютував у складі НК «Верес» В’ячеслав Панфілов. Чи планували його вихід перед грою?

- Так, це була планова заміна. Ми знали, що Саші Лакусті буде непросто сьогодні. Він виконав великий об’єм роботи. Крім того, теж отримав мікротравму.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме