Заява ФК "Нива" (Тернопіль)

Заява ФК "Нива" (Тернопіль)

238
Заява ФК "Нива" (Тернопіль)
Фото - TFA

В численних коментарях представники ФК «Тернопіль» розповідають, що фанати тернопільської «Ниви» не потрапили 12 травня на Тернопільський міський стадіон через те, що керівництво ФК «Нива» вчасно в письмовій формі не повідомило про це керівництво муніципального клубу. З цього приводу ФК «Нива» повідомляє наступне.

Згідно вимог, за кілька днів до офіційних ігор команда гостей повідомляє господарів матчу про те, коли приїздять на гру, на яку годину потрібно надати стадіон для передігрового тренування, в якій формі гратиме та чи будуть присутніми на матчі її фанати і в якій кількості. За кілька днів до матчу ФК «Тернопіль» — ФК «Нива» було вирішено, що ці питання клуби узгодять не в письмовій формі, а телефонному режимі. Натомість за 4 дні до гри я особисто спілкувався з директором Тернопільського міського стадіону І. Б. Шушкевичем (донедавна – директором ФК «Тернопіль»), який в категоричній формі заявив, що жоден фанат «Ниви» на згаданий вище матч не буде пропущений, якщо не придбає квиток на гру. Хоча в усьому цивілізованому світі фанатам команд за домовленості з клубами надають безкоштовно сектор, де ті вболівають за своїх улюбленців.

Разом з тим, не можу зрозуміти позицію керівництва ФК «Тернопіль» і дирекції стадіону, які безкоштовно, а це загальноприйнята практика на усіх стадіонах України, не пропустили на спортивну арену президента ФК «Нива» А. М. Мдінарадзе та заступника голови ТОДА, куратора клубу від облдержадміністрації П. В. Гоча, змусивши їх теж купувати білети.

Висловлюємо обурення даною позицією ФК «Тернопіль».

Директор футбольного клубу «Нива» Р. Й. Мацюпа

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 4
 • Кошмар, куда катится наша страна: чиновника облгосадминистрации заставили заплатить за себя! Жуть! У него, бедненького, теперь стресс будет. Придется за казенный счет отправлять на отдых, в Лос Пальмас куда нибудь.

  0+ 0- 0
  +-
  Винни-Пухх
 • Ответ на сообщение Винни-Пухх -

  Кошмар, куда катится наша страна: чиновника облгосадминистрации заставили заплатить за себя! Жуть! У него, бедненького, теперь стресс будет. Придется за казенный счет отправлять на отдых, в Лос Пальмас куда нибудь.

  цимус в тому , що вони два рази цього сезону разом коньяк у віп-ложі глушили , а тут бац - постани із во свобода надулись і вигнали рига на трибуни футбол дивитись.

  0+ 0- 0
  +-
  Romarinho
 • Уважаемому пану Мацюпе следовало бы знать, что заявку на гостевые места, состав Команды, тренеров, обслуги и представителей руководства согласно Регламента подается за 5 (пять) дней... Не успел? Твои проблемы - кури поросль бамбука и вперед на общих основаниях.

  0+ 0- 0
  +-
  Мефодий
 • Не позорся Мацюпа, просрали тоді мовчіть. Бабки получаєте великі, граєте хреново, а за за білет віддати 20 грн для вас трагедія.

  0+ 0- 0
  +-
  vuzh
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров