Василь Івегеш: "Футболісти моєї команди недооцінили суперника"

Василь Івегеш: "Футболісти моєї команди недооцінили суперника"

110
Василь Івегеш: "Футболісти моєї команди недооцінили суперника"
Фото - fc.ternopil.ua

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш поділився враженнями від матчу його команди з білоцерківським «Арсеналом-Київщина» (поразка – 1:2).

– У деякій мірі гравці ФК «Тернопіль» недооцінили суперника з Київщини. Сподівалися. що три очки у них в кишені, а в футболі за таке ставлення жорстоко карають. Це наша хвороба – програвати командам, які нижчі за нас класом. Так було минулого року в поєдинках з миколаївською «Енергією», хмельницьким «Динамо», херсонським «Кристалом», так і сталося сьогодні – ми програли у матчі, який програвати не мали права.

– Що сталося у цьому матчі з обороною, яка вважається найсильнішою ланкою команди?

– І справді, на низькому рівні зіграли наші центральні оборонці Атласюк та Курило. Особливо незграбно вони діяли коли забивався другий гол. Білоцерківці нехитрою комбінацією «стінка» мов ніж крізь масло пройшли центральний плацдарм ФК «Тернопіль». Та й при першому взятті воріт, ніхто не підстрахувавав кіпера Миколу Плетеницького, який на перший удар форварда господарів зумів зреагувати. До певної міри, як виправдання невпевненої гри Атласюка, можу сказати те, що він впродовж тижня хворів і лише наприкінці підготовчого етапу до матчу з «Арсеналом» став працювати на рівні з усіма, відповідно, не набрав оптимальних кондицій.

– Окрім захисту не на своєму рівні зіграли і гравці інших ланок.

– Також претензії маю і до середньої лінії. Зокрема, не так, як того очікував зіграли Віталій Богданов та Ігор Мединський. Та й загалом, до більшості гравців своєї команди маю вагомі претензії.

– Чи могли навіть за рахунку 2:0 на користь суперника, звести матч хоча б внічию?

– Хлопці старалися, суттєво додали у грі, зуміли скоротити рахунок у матчі, створили дві гольових нагоди в компенсований арбітром час, але то був не наш день.

– Як виходитиме з ситуації, що склалася?

– Поразка у Білій Церкві для нас неприємна та болюча, але трагедії з неї не робимо, опускати руки не збираємося. Вже з завтрашнього дня розпочнемо готуватися до не менш важливого поєдинку у Черкасах проти півфіналіста кубка України «Славутича». Для нашої команди це буде один з ключових матчів сезону, адже суперник теж, як і ми, поставив завдання здобути путівку до першої ліги. Тому нам конче потрібно «зачепитися» у Черкасах за очки.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров