Ігор Жабченко: "Переконаний, що Лугачов та Герасимець посилять нашу команду"

Ігор Жабченко: "Переконаний, що Лугачов та Герасимець посилять нашу команду"

107
Ігор Жабченко: "Переконаний, що Лугачов та Герасимець посилять нашу команду"

Головний тренер «Гірника-спорту» розповів про новачків команди, підготовку до другої частини першості та майбутній матч проти «Оболоні-Бровара».

Ігоре Валентиновичу, початок другої частини чемпіонату вже не за горами. Якщо подивитись на зимовий період підготовки, чи задоволені ви тим, як проходить тренувальний процес?

— Так, можу сказати, що у нас все йде за планом, те що ми раніше намічали, нам удається. Ніяких змін наразі у команді немає, ми спокійно готуємося до поновлення чемпіонату.

Як відомо, ваш клуб вже подав заявку з 23 футболістів на весняну частину першості. Скажіть, чи є якась вірогідність того, що ви ще можете когось дозаявити, наприк­лад, вільного агента, який влаштовуватиме вас як тренера?

— Ви знаєте, щодо цього питання, я думаю, що кілька позицій у нашій команді ще потрібно підсилити. Тому, якщо буде нагода, ми будемо запрошувати до нашої команди нових виконавців, чому ні? Все ж тільки залежить від них самих, як вони себе зможуть проявити.

Стосовно новачків. Нещодавно «Гірник-Спорт» оголосив про перехід до своїх лав двох півзахисників — Єгора Лугачова та Сергія Герасимця. Як можете охарактеризувати цих футболістів? Чим вони сильні у першу чергу?

— Одразу хочу сказати, що це дуже досвідчені футболісти, які неод­мінно допоможуть нашій команді. Стосовно того ж Лугачова, то його я знаю ще з юнацької збірної. Так само і Герасимця, ми також знайомі давно. Тому як тільки випала нагода запросити цих футболістів до нашого колективу, ми одразу ж нею скористалися. Ми це зробили із великою радістю, адже я переконаний, що вони неодмінно посилять нашу команду. Відверто кажучи, я взагалі вважаю, що це футболісти рівня не другої ліги, а першої, це як мінімум, а то і прем’єр-ліги. Але, повторюсь, все залежатиме лише від них самих. Скажімо так: це один із періодів їхньої кар’єри, коли треба зробити, можливо, один крок назад, щоб потім рушити одразу на два вперед. Проте переконаний, все в їхніх руках.

У 25-му турі, яким поновлюється першість другої ліги, ваша команда відправляється в гості до Києва на матч із «Оболонню-Броварем». Чим саме вам запам’яталась ця команда по грі у першому колі, коли «Гірник-Спорт» зумів мінімально виграти домашній поєдинок (1:0)?

— Можу зазначити, що столичні «пивовари» — це дуже добра та дисциплінована команда. Якщо пригадати той наш матч у Комсомольську, то тоді ми залишились вдесятьох вже на 15-й хвилині протистояння, тому із ними було досить складно грати. Але в цілому у команді є хороші кваліфіковані футболісти. До того ж, вони зараз солідно підсилились новими виконавцями. Тому ми очікуємо, що у Києві буде непростий матч.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров