Ігор Яворський: "Пропускаєш один момент і платиш за це дорогоцінними очками"

Ігор Яворський: "Пропускаєш один момент і платиш за це дорогоцінними очками"

177
Ігор Яворський: "Пропускаєш один момент і платиш за це дорогоцінними очками"
Фото - fcsevastopol.com

Головний тренер тернопільської «Ниви» Ігор Яворський вважає, що його команда ще не втратила шансів потрапити у першу лігу українського футболу. І трагедії з нічиєї у матчі проти ФК «Тернопіль» він не робить.

- Ще не на часі говорити про втрату наших шансів на вихід до першої ліги, – заявив Ігор Яворський. – Ще ціле друге коло залишається. Звичайно, що хотілося перемогти у пропущеному турі проти ФК «Тернопіль». На превеликий жаль, пропустили один кутовий і пропустили м’яч. Життя продовжується. Потрібно працювати. Потрібно думати, як правильно вийти з тих помилок, які допустили. Маю на увазі при стандартному положенні. Ми володіли повністю територіальною перевагою. Футбол він цим і цікавий, коли пропускаєш один момент і платиш за це дорогоцінними очками.

У наступних іграх постараємося реалізовувати всі свої ігрові моменти. Але якщо арбітр призначає пенальті, то ніхто і не спорити проти цього. Будемо бити у кожній грі пенальті, якщо вони будуть. Але потрібно насамперед реалізовувати всі нагоди відзначитися. Хто вчора заважав забивати Мельнику в першому таймі? Він вийшов віч-на-віч з воротарем і не забив. Потрібно реалізовувати ті моменти, які маємо.

У маті з ФК «Тернопіль» деякі футболісти вільготно себе почували. Не віддавалися повністю грі. Я вже з ними розмовляв. Але висновки будемо робити пізніше, коли у спокійній обстановці передивимося і повністю проаналізуємо гру. І вже будемо конкретно говорити про допущені помилки.

Тут немає нічого страшного. У середу у нас буде такий же ж принциповий матч проти ФК «Тернопіль», як і був вчора. Зіграли три гри з «Тернополем». Вони спромоглися взяти одне очко. Вони щасливі, ми розчаровані. Це нормальна реакція.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров