Володимир Рева: "На турецьких зборах практику отримали усі"
^

Володимир Рева: "На турецьких зборах практику отримали усі"

666
Володимир Рева: "На турецьких зборах практику отримали усі"
Фото - Богдан Заяц

Стрийська «Скала» повернулася з тренувальних зборів в турецькій Анталії, де провела чотири товариські матчі. Рідна Україна команду Володимира Реви неочікувано зустріла холодом та снігом. Відповідно, до вирішальних матчів у другій лізі «Скала» наразі готуватиметься не в найкращих погодних умовах. Про турецькі збори розповів головний тренер «Скали» Володимир Рева.

- Володимире Сергійовичу, чи задоволені зборами команди в Туреччині?

- В Туреччині створені усі умови для того, аби якісно провести збори, а саме учбово-тренувальні заняття та спаринги. Проблем з полями, транспортом, харчуванням не було. Погода і футбольний Бог дав нам можливість виконати усе заплановане. Я задоволений цими зборами. Усі тренування несли комплексний характер.

- Розкажіть про кожен товариський матч.

- У перших двох матчах грали дві різні команди по 45 хвилин. Одна команда грала перший тайм, інша – другий. Усім потрібно було дати ігрову практику. 13 гравців вперше поїхали на такі збори. Це хлопці 1994-95 років народження. 99% цих гравців є випускниками нашої академії.

У першому матчі ми зустрілися з китайською командою першої ліги. Це добротна габаритна команда. Цей матч провели двома різними складами. Хоч і в першому таймі програли 0:2, однак до 30-ої хвилини не реалізували два виходи сам на сам. Зайченко та Іванов свої шанси змарнували. На 32-ій хвилини у свої ворота отримали сумнівний пенальті. Другий м`яч пропустили наприкінці першого тайму. Коли ми мали забити два м’ячі у ворота суперника, стільки ж пропустили у власні. У другому таймі грали іншими гравцями. Чи рахунок за грою? Не шукайте логіки в футболі, її там немає.

Другий матч грали з «Спартаком» з Нальчика. Це потужна команда, яка грала у вищій лізі Росії. Хоч ми програли з рахунком 0:3, однак цим спарингом я задоволений. Перші два м’ячі пропустили нелогічні, а третій гол суперника був трудовий. Якість спаринга була високою. У грі з сильними командами можна подивитися як наші молоді гравці вирішують ту чи іншу ігрову ситуацію.

Третій і четвертий матч ми грали у 15-16 гравців. Російському «Нафтохіміку» ми програли з рахунком 0:1. Ми пропустили у дебюті гри, однак потужно провели другий тайм матчу. На жаль, не змогли забити.

Останній матч грали з казахстанським «Кайсаром». Тоді потужно провели перший тайм. Забили на 5-ій та 6-ій хвилинах. У першому таймі пропустили зі стандарту, а в другому таймі забили ще один гол. Ми контролювали гру і довели її до логічного завершення.

У Туреччині ми не пропустили жодного тренування. Збори команди, на мою думку, пройшли успішно. Уникнули травм і плідно попрацювали. Утім, прилетіли в Україну, а тут сніг, зима… Ми набрали хорошу функціональну форму, а зараз потрібно вносити певні корективи. Думали, що в середині березня буде весна. Однак…

- Наскільки для Вас важливі результати команди на тренувальних зборах?

- Результат завжди є основним моментом нашої життєдіяльності. Спорт вищих досягнень – це титули і результати. Кожну гру розглядаємо як локальну. Після матчу рахуємо техніко-тактичні дії, кількість браку та багато чого іншого. Такі матчі – робочий матеріал для тренера.

- Як себе проявили новачки в Туреччині?

- Артем Акуленко прийшов до нас з Чернігова. Він є центральним нападником. Прийшов на місце Віталія Дністряна, що перейшов в «Кримтеплицю». Акуленко – хлопець 1991 року народження. Він є фізично стійким потужним гравцем. Артем забив два голи в останньому нашому матчі проти «Кайсару». Утім, йому потрібна адаптація у новій для нього команді.

Воротар Роман Данкович має чудовий перший пас. Дай Бог кожному захиснику мати такий перший пас, як має Данкович.

- Можливо, Данкович обрав не то амплуа на полі…

- (Сміється). Можливо… Для воротаря він дійсно чудово грає ногами. Він також нормально проявив себе на зборах. Окрім них, новачків немає. Усі решта – наші вихованці.

- І на останок, як плануєте продовжити підготовчу роботу після прильоту в Україну?

- Не сподівалися на таку погоду, однак, дякуючи нашим власникам, маємо штучне поле у селі Довгому. Будемо виходити з тієї ситуації, яка є. До квітня команда готуватиметься в Моршині. Запланованих спарингів наразі немає. Над цим питанням зараз працюємо. Якщо вони і будуть, то не більше двох матчів. Можливо, ще раз зіграємо з винниківським «Рухом», а, можливо, з «Карпатами» з Кам’янки-Бузької. Це питання наразі відкрите.

Оцените
Поделитесь
gorilla
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме