Ігор Яворський: "Ми серйозно готувалися, щоб здобути путівку до першої ліги"

Ігор Яворський: "Ми серйозно готувалися, щоб здобути путівку до першої ліги"

167
Ігор Яворський: "Ми серйозно готувалися, щоб здобути путівку до першої ліги"
Фото - fcnyva.te.ua

Перед першим календарним матчем «Ниви» у 2013 році проти «Реал Фарму» з Южного всі футболісти тернопільської «Ниви» перебувають у бойовому настрої та готові показати якісний і, що найголовніше, переможний футбол. Про це клубну прес-службу запевнив головний тренер команди Ігор Яворський.

— Склад «Ниви» поповнили кваліфіковані виконавці, більшість з яких пограли в різних клубах Прем'єр- та Першої ліи. Новачки, і це мені приємно сказати, змінили обличчя нашої команди в кращу сторону. Якщо раніше ми діяли в силовий та атлетичний футбол, то сьогодні «Нива» гратиме в атакувальний, технічний та швидкісний футбол, який не може не подобатися вболівальникам, — запевнив тренер тернопільської команди.

На сьогодні, за словами коуча, лише останній новачок команди Тарас Яворський не набрав потрібної функціональної форми, бо не проходив з командою тренувальні збори, всі решта перебувають у бойовому настрої перед першим матчем з «Реал Фармом», скучили за великим футболом, а тому готові до якісного футболу, який тішитиме око тернопільського вболівальника.

Що ж до втрат, то останніми залишили «Ниву» її ветерани Анатолій Маткевич та Юрій Войтович. За словами Ігоря Петровича, перший перейшов в один з клубів Молдови, інший завершив футбольну кар'єру. «Вони прекрасно розуміли, що на їх місце прийшли футболісти зовсім іншого, вищого рівня, тому розлучилися «полюбовно».

— Форварда таранного типу, який би за манерою гри нагадував Тараса Кабанова, нам знайти не вдалося. А просто брати кого вийде, ми не хотіли. Разом з тим зазначу, що в нас є ряд гравців лінії атаки (Товкацький, Лакуста, Мельник), які досить непогано грають і на яких ми власне робитимемо ставку в нападі, — зазначив Ігор Петрович.

І на завершення нашої розмови тренер «Ниви» сказав: «Ми серйозно готувалися тільки для того, щоб принести нашим вболівальник задоволення від гри «Ниви» і одночасно здобути путівку до першої ліги!».

Тим часом футболісти «Нива» 7 квітня, приїхавши з заключного тренувального збору з Криму, отримали тільки один вихідний день. А вже 9 квітня відбули до Одеси, щоб мати змогу на нормальних полях потренуватися 11-12 квітня перед поєдинком з «Реал Фармом».

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров