Контрольний матч. "Енергія" - "Арсенал" (Біла Церква) 0:0

Контрольний матч. "Енергія" - "Арсенал" (Біла Церква) 0:0

130
Контрольний матч. "Енергія" - "Арсенал" (Біла Церква) 0:0

«Енергія» (Нова Каховка) – «Арсенал» (Біла Церква) 0:0

«Енергія»: Жуков (Зелінський), Щербина, Соловйов (перегляд), Арутюнян, Шешеня, Ковальчук (Кондратюк), Комягін, Гарібян (Логвиненко), Черняєв, Муковозов, Гунченко (перегляд) (Мостіпан).

Другий спаринг із білоцерківським «Арсеналом» знов завершився «сухою» нічиєю. При рівній грі, команди мали кілька нагод для взяття воріт, але не скористалися ними. В «Енергії» у першому таймі два моменти мав Муковозов, але наш нападник не зміг вдало розпорядитися м’ячем. А удар Комягіна зі штрафного прийняла на себе поперечина воріт. «Арсенал» відповів парою гострих масованих атак, а одного разу, після провалу нашої оборони, міг використати кількісну перевагу в котрвипаді, але моментом гості теж не скористалися. Під кінець поєдинку наша команда таки могла вирвати перемогу, однак Гарібян трохи поквапився з ударом з вигідної позиції і влучив у захисника.

Наступний контрольний матч «Енергія» проведе з місцевою «Таврією». Гра відбудеться 13 березня, о 15.00, на земляному полі стадіону «Енергія».

Також є попередня домовленість про гру з «УкрАгроКомом», яка має віддбутися 15 березня, у Каховці, на стадіоні «Олімпійський». Але інформація щодо цього матчу ще уточнюється.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров