Сергій Пучков: "Визначилися із позиціями, які потребують підсилення"

Сергій Пучков: "Визначилися із позиціями, які потребують підсилення"

116
Сергій Пучков: "Визначилися із позиціями, які потребують підсилення"
Фото - fcsevastopol.com

Щойно приступивши до виконань обов’зків головного тренера «Славутича» Сергій Пучков заявив, що про кадрові зміни він не думатиме до тих пір, поки не побачить футболістів у справі.

Участь у Всеукраїнському турнірі із футболу «UFI & Zorya – Cup» дозволила гравцям черкаської професіональної команди якнайшвидше, скажемо так, презентувати себе головному тренеру. Другий матч у турнірі випав на екватор втягуючого збору. Про проміжні підсумки цього етапу підготовки розповідає наставник славутчан Сергій Пучков:

– Я дав шанс усім футболістам проявити себе у двох стартових турах турніру у Білозір’ї. Я переглянув і тих хто раніше грав у «Славутичі» і тих, кого взимку до клубу запрошували попередні тренери. За підсумками двох матчів я зробив певні висновки і визначився з тими футболістам, які продовжать підготовку до чемпіонату.

– Сергію Валентиновичу, яких більше вражень від гри футболістів «Славутича» у тих двох матчах – позитивних чи негативних?

– На моє глибоке переконання немає права професіональна команда програвати аматорському колективу. У якому б стані підготовки професіональні футболісти не були. У першій грі турніру «Славутич» зазнав поразки від учасника чемпіонату Черкас. Для мене це був певний удар.

– І кадрові зміни не забарилися…

– Наша відмова від подальшої співпраці з Вадимом Кучеревським, Олександром Ніколайчуком, Сергієм Грищуком, Валентином Горкуном, Ренатом Мірошниковим та Антоном Матвієнко немає особливого відношення до результату виступів «Славутича» у перших іграх. Розумієте, у кожного тренера своє бачення гри. Тим паче, що перед нами стоїть важливе питання – боротьба за друге місце турнірної таблиці. Ці хлопці не вписується у той стиль гри, якому ми віддаватимемо перевагу.

– А які перспективи у інших футболістів?

– На турнірі «UFI & Zorya - Cup» нам залишилося провести три важливі зустрічі. Як хлопці себе у цих матчах зарекомендують, така і буде їх перспектива. Вже наприкінці цього тижня ми зробимо чергові висновки. Наскільки вони будуть кардинальними багато у чому залежить від самих гравців «Славутича».

– Натомість у «Славутичі» мають з’явитися футболісти, які замінять тих хто залишає команду.

– Ми визначилися із позиціями, які потребують підсилення і до нас вже їдуть три футболісти, можливості яких я знаю. Наша селекційна робота не передбачає купівлю гравців. Ми переглядатимемо футболістів, які є вільними агентами, але вони «на слуху» як у другій, та і першій лігах. На початок другого навчально-тренувального збору, який почнеться наступного тижня, ми маємо визначитися з 80-90 % складом команди, який ціленаправлено готуватиметься до чемпіонату.

– А за гравцями інших команд учасників турніру «UFI & Zorya - Cup» спостерігаєте. Можливо до Вас «на олівець» хтось і потрапить?

– Скажу відверто, що спеціально спостерігав за грою кількох футболістів із команд «Зоря» (Білозір’я) і «Буревісник» (Знам’янка). І, знаєте, у цих командах я побачив перспективних футболістів. Помітив я таких гравців і у інших командах. Але, зрозумійте, зараз у нас інша історія, коли протягом невеликого періоду потрібно створити боєздатний колектив для виконання конкретного завдання. Хоча, при цьому відзначу, що у складі «Славутича» продовжують тренування перспективні юнаки 1994-96 років народження Олександр Колос, Євген Панченко та Артем Ясько на яких ми покладаємо надії.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Отцепили тех кто и раньше не попадал в основу,за исключением Горкуна.

    0+ 0- 0
    +-
    Ledokol
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров