Микола Кміть: "Три команди "Скали" виступатимуть у різних чемпіонатах"
^

Микола Кміть: "Три команди "Скали" виступатимуть у різних чемпіонатах"

488
Друголігова стрийська «Скала» через призму навчально-тренувальних зборів та товариських матчів готується до нового чемпіонату у другій лізі.
Там, за словами президента ФК «Скала» Миколи Кмітя, може зіграти від восьми до одинадцяти клубів. Окрім того, «Скала» U-19 активно готується до дебюту у чемпіонаті України. Про це та інше Микола Кміть розповів в інтерв’ю кореспонденту «Вголосу».
- Миколо Івановичу, яскравою частиною підготовки команди до нового сезону став товариський матч з «Дніпром» у Стрию («Дніпро» виграв з рахунком 6:0 – Авт.).
- Це було свято для вболівальників. Вони отримали можливість подивитися вживу на тих гравців, яких бачать лише по телевізору. Для нашої команди це був один з етапів психологічної підготовки до чемпіонату. Через такі ігри готуємося до старту чемпіонату у другій лізі, який запланований на кінець липня. Утім, наразі існує певна невизначеність яким він буде. За моєю інформацією, є одинадцять клубів, які готові грати, однак на даний момент ще не всі підтвердили таке бажання. На жаль, існує ймовірність, що з них залишаться тільки вісім. До останнього моменту були різні думки об’єднати другу і першу лігу разом. Утім, таке рішення не прийняли – забракло голосів. Були й думки кудись залучити дублюючі склади команд Прем’єр-ліги. Щодо команд з Донецька та Луганська, то їм були з нашої сторони пропозиції грати у нас, були певні пропозиції щодо проживання, однак ситуація з цими командами дуже складна. Як на мене, чемпіонат буде дещо нестандартним. Попри це, я двома руками за те, аби було якомога більше матчів. Якщо, скажімо, у другій лізі буде десять команд, то не проти зіграти у чотири або три кола.
- Розкажіть про зміни у головній команді «Скали».
- Головний тренер команди Василь Малик формує боєздатний колектив. Утім, у нас є фінансові стандарти, про які ми говоримо. З цього уже тренер повинен бачити хто з гравців йому підходить. Василя Малика запросили ще наприкінці минулого сезону, аби він познайомився з гравцями і вивчив їхні можливості. Думаю, зараз головне питання у якості футболістів. Про кадрові зміни наразі говорити рано, у нас є в команді кілька гравців на перегляді. Після перегляду буде резюме головного тренера, лікаря і будемо вирішувати чи підписувати з ними контракт, чи ні. Команду покинув наш вихованець Андрій Ковальчук, Дімітрі Пачкорія, Ігор Прокурор та під питанням майбутнє Левана Арвеладзе. На контракті він наразі перебуває у «Скалі», однак знаходиться на перегляді в одній з команд Прем’єр-ліги.
Очікується, що новачків буде більше, аніж тих гравців, які покинули команду. У першій команді буде 22 футболісти. Думаю, кількох футболістів головний тренер Василь Малик буде залучати з команди U-19.
- До речі, «Скала» U-19 скоро дебютуватиме у чемпіонаті України.
- Так. Нашу заявку підтримали. Зіграємо з командами Прем’єр-ліги. Думаю, стрияни побачать цікавить футбол. Наша команда гратиме у трьох чемпіонатах: другої ліги, чемпіонату України U-19 та у Прем’єр-лізі області. Футболу у нас буде багато.
У чемпіонаті U-19 гратимемо у західній зоні разом з львівськими «Карпатами», луцькою «Волинню», ужгородською «Говерлою» та київським «Динамо». Загалом, у чемпіонаті зіграють 15 команд розбиті на три групи по п’ять команд у кожній. До фінальної пульки вийдуть по дві кращі команди з кожної групи, а також дві з трьох команд, що у своїх групах посядуть третє місце. Завдання ставимо максимальні – з першого місця пройти до фінальної пульки.
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме