Главная Украинские Вторая лига Василь Івегеш: "Потрібна повноцінна лава запасних"
^

Василь Івегеш: "Потрібна повноцінна лава запасних"

411
Василь Івегеш: "Потрібна повноцінна лава запасних"
Фото - fc.ternopil.ua

Головний тренер "Тернополя" Василь Івегеш прокоментував розгромну поразку своєї команди від львівських "Карпат" (0:6).

- Поєдинок з "Карпатами" проводився в рамках підготовки до чемпіонату та кубка, до яких фактично у нас ще є 15 днів. Пояснити такий результат можна кількома причинами. Перша з яких – буквально за два дні до зустрічі з "Карпатами" ми проводили гру з "Волинню", і звичайно дві поспіль гри з такими суперниками не могли дати ніякого шансу відновитися. Друга причина – якщо ми у першому таймі старался виставити осовний склад, окрім травмованих, то в другому вже випускали більш молодих виконавців, що відверто не пішло на користь результату. Ми розуміли в якій формі "Карпати", що вони вже підійшли до оптимальних кондицій, піку своєї форми в зв’язку з тим, що уже мала би стартувати Прем’єр-ліга.

Звичайно, ніякої трагедії з поразки в контрольному матчі ми не робимо, хоча розбір та серйозна розмова у нас з футболістами буде. Продовжуватимемо працювати у звичному режимі, в неділю у нас вихідний, а вже з 10 березня знову приступаємо до тренувань. Контрольних поєдинків більше не плануємо, це ще й травматичний елемент. Так у попередній зустрічі в перерві отримав пошкодження Мединський, не готовий Клекот. Втрачати з обойми ще футболістів ми не маємо права. Окрім всього, зустріч з "Карпатами" знову дала підстави думати про лавку запасних, адже якщо у львів’ян є два рівнозначних склади, що й показав результат, то ми таким похвалитися не можемо. Якщо дозволить ситуація – будемо доукомплектовуватися, потрібен ще як мінімум один нападник, але як буде, ще не відомо.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения