Контрольний матч. МФК "Миколаїв" - "Нива" (Тернопіль) 0:1

Контрольний матч. МФК "Миколаїв" - "Нива" (Тернопіль) 0:1

182
Контрольний матч. МФК "Миколаїв" - "Нива" (Тернопіль) 0:1

МФК «Миколаїв» - «Нива» (Тернопіль) - 0:1.

МФК «Миколаїв»: Товт, Леонідов, Тарасенко, Луценко, Чорній, Чучман (Владов), Голєнков, Ковальов, Бессалов (Гудзикевич), Кучеренко (Буличев), Каблаш.

«Нива»: Суслов, Лазорик, Ільків, Яневич, Романюк (Гребінський), Басараб, Г. Баранець (Маткевич), Швець, Кікоть (Білий), Мельник, Товкацький (Лакуста).

Гол: Владов (55, автогол).

За перших 20-ть хвилин гри на полі рівновага. Гра здебільшого проходить у середині поля. З боку гравців «Ниви» створено два небезпечних гольових моменти. Спершу Басараб потужно пробив з 25-ти метрів - воротар суперника з надзусиллями перевів м'яча на кутовий. А згодом Микола Лазорик після подачі м'яча з кутового виграв повітря і завдав удару головою - м'яч пройшов поруч зі штангою.

Силова, чоловіча боротьба в першому таймі завершилася без голів. До небезпечних моментів з боку «Ниви» варто віднести епізод, коли Ігор Швець отримав діагональну передачу, викотив на вбивчу позицію, але удар Ігореві як слід не вдався… Напівмомент був у Василя Товкацького, але тому м’яч звалився з ноги… Отож, перший тайм завершився з рахунком – 0:0.

Розпочався другий тайм. Замін у складі «Ниви» не було…

На 55 хвилині «Нива» повела в рахунку. Після подачі кутового Кікотем, пішла боротьба і в великому скупчені гравців однієї і іншого команди, оборонець МФК «Миколаїв» зрізав м’яча у власні ворота (1:0).

На 65 хвилині «Нива» повинна була забивати. Ігор Мельник зробив зрячу передачу справного краю атаки. Дальню штагу замикав Ігор Швець, однак удар головою останнього пройшов вище воріт. У складі «Ниви» проведено подвійну заміну. Замість Товкацького на поле вийшов Лакуста, а замість Романюка – Гребинський. Через дві хвилині в тернополян проведено ще одну заміну. Замість Г. Баранця на поле вийшов Маткевич…

Наприкінці матчу відбулася справжня рубка – миколаївці ніяк не хотіли програвати, тому спробували влаштувати штурм воріт «Ниви». Натомість тернополян грамотно відбивали всі випади суперника і кілька разів гостро контратакували (на вістрі був Лакуста та Мельник). На 85 хвилині на заміну вийшов Білий замість Кікотя. Матч завершився…. «Нива» перемогла миколаївців – 1:0…

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров