Олександр Слободян: "Будуть можливості, тоді можна буде говорити про Прем’єр-лігу"
^

Олександр Слободян: "Будуть можливості, тоді можна буде говорити про Прем’єр-лігу"

668
Олександр Слободян: "Будуть можливості, тоді можна буде говорити про Прем’єр-лігу"

Протягом усього матчу із хмельницьким «Динамо» за діями своєї команди спостерігав президент київської команди «Оболонь-Бровар» Олександр Слободян.

Попри те, що власники та президенти клубів полюбляють дивитися футбол з VIP-лож, Олександр Слободян розмістився на трибуні серед вболівальників та від самого початку гри до фінального свистка слідкував за перебігом подій.

- Звичайно, що ми повинні були виграти цей матч, на мій погляд. Але команда виглядає ще незіграною і не зовсім організованою.

- Перед стартом чемпіонату очікувалося, що команда одразу боротиметься за першу лігу.

- Побачимо, як воно буде далі. Я думаю, що ми занадто багато втрачаємо очок на рівному місці і з суперниками, на мій погляд, які слабші за нас. Зокрема з хмельницьким «Динамо», яке набирає і склад, і форму по ходу турніру. Звичайно, такі команди потрібно обігравати, але знову таки, як я кажу, десь не вистачає зіграності і організованості у грі.

- Скільки часу потрібно «Оболонь-Бровару», аби знову «вклинитися» у боротьбу за Прем’єр-лігу?

- Все залежатиме від фінансових можливостей корпорації. Будуть фінансові можливості корпорації хорошими, тоді можна буде говорити про Прем’єр-лігу. А з іншого боку, ми лише нещодавно організували цей новий клуб, почали з чистого листа. Є гравці досить хорошого рівня, але поки команда незіграна.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме