Артем Сітало: "Сила "Кристала" – в бойовому дусі"

Артем Сітало: "Сила "Кристала" – в бойовому дусі"

203
Артем Сітало: "Сила "Кристала" – в бойовому дусі"
Фото - fckristal.com

Днями офіційний сайт «Кристала» поспілкувався з капітаном команди Артемом Сітало. Пропонуємо вам невелике інтерв’ю, в якому ми поговорили про останні результати херсонського клубу, настрої в команді, а також спробували заглянути в недалеке майбутнє.

Артеме, ти залишився в команді після приходу нового тренера (С. Шевцова), і зараз ти носиш капітанську пов’язку. Скажи, як ти справляєшся з цими функціями: які стосунки з новими футболістами, який взагалі мікроклімат в команді?

– Так я став капітаном, тому що мене вибрали хлопці, це їхнє рішення. У цілому мікроклімат у команді дуже хороший, з усіма гравцями в мене хороші стосунки, незалежно від того, новий це футболіст чи ні. Думаю, що і між собою хлопці ладять нормально. Якщо є проблеми, ми намагаємось вирішувати їх спільно. І це додає нашому колективу єдності.

На скільки тобі до вподоби стиль, який прищеплює команді Шевцов?

– Мені дуже подобатися стиль, який нам прищеплює Сергій Анатолійович. У нього європейський підхід до своєї справи. Для мене це перший тренер, з яким я зрозумів, що таке грати в справжній сучасний і швидкий футбол. Я думаю багато хлопців мене підтримають і погодяться з цим.

Після серії невдалих матчів у минулому році «Кристал» видав одинадцятиматчеву безпрограшну серію. Як ти думаєш, в чому був секрет такого стрибка вперед?

– Я думаю що це заслуга як головного тренера Сергія Шевцова так і нашого колективу. Незважаючи на невдачі, ми змогли згуртуватися і повірити в тренера і в свої сили.

А взагалі, в чому сила сьогоднішнього «Кристалу» і в чому слабкість?

– На мою думку, і дружньому колективі. Ми виходимо на футбольне поле тільки задля перемагати, б’ємося один за одного. І, звичайно, намагаємося грати в красивий футбол для уболівальників. Саме тому нам важлива їх підтримка. А про слабкості краще не говоритиму.

У перших матчах навесні команда показала непогану гру, але поступилася в рахунку. Чому так сталося, як ти вважаєш?

– Ми грали досить непогано, показували хороші відрізки в програних матчах, але як буває у футболі: є певні моменти невезіння. Здебільшого вони й привели до тих результатів. Але ми будемо докладати всіх зусиль, щоб такого більше не повторювалось.

Які емоції після перемоги на «Шахтарем-3»? Тобі вдалося забити красивий переможний гол. Тоді був упевнений що влучиш чи бив на удачу?

- Емоції, звичайно ж, переповнювали: як мене так і хлопців. Я радий, що мені пощастило забити цей гол, а ми здобули важливу перемогу. Я бив у ворота, а там, як то кажуть, – частинка везіння і впевненість у собі!

Твій прогноз на фініш цього чемпіонату: хто переможе в другій лізі, хто займе 2 і 3 місце? І на якому місці ти бачиш «Кристал»?
– Залишилося ще чимало ігор, і все ще може помінятися. Забігати наперед не варто, але мені хотілося, щоб наша команда піднялася якомога вище. І ми старатимемось задля цього. А щодо інших команд – мені важко говорити, хто на якому місці буде. Час покаже.

Які твої плани на майбутнє? Чи хочеш перейти у сильніший клуб, чи все таки спочатку хотів би підняти «Кристал» на новий рівень?

– Звичайно, хотілося б зі своїм клубом піднятися якомога вище! Вийти в першу лігу, а там не проти і за Прем'єр-лігу задуматися. А так – як і у всіх футболістів – звичайно мрію грати на найвищому рівні.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров