Ігор Мединський: "Повернення у "Тернопіль" для мене ностальгія та емоційне піднесення"
^

Ігор Мединський: "Повернення у "Тернопіль" для мене ностальгія та емоційне піднесення"

801
Ігор Мединський: "Повернення у "Тернопіль" для мене ностальгія та емоційне піднесення"
Фото - fc.ternopil.ua

Після повернення у стан "Тернополя" після виступу у складі столичного "Динамо-2" нападник команди Ігор Мединський поділився своїми враженнями про новий виклик у своїй кар'єрі та свої враження від переходу у стан одного із лідерів другої ліги.

- Для мене повернення після чотирьох років відсутності – це в першу чергу ностальгія. Ностальгія за тим колективом, з яким я робив перші серйозні кроки, і з яким я добився перших результатів у великому футболі. Це серйозне емоційне піднесення - повернутися у команду, з якою я був давно, і працював не один рік...

- Як тебе зустріла команда?

- Дуже добре. Всі були раді мене бачити, адже ми далеко не чужі одні для одного люди. Я фактично зі всіма футболістами знайомий від того часу, як ще навчався у 10 класі... як і тоді мене прийняли тепло коли я вперше прийшов у команду, так і зараз. Тому у мене з тих підстав навіть виникло своєрідне дежа-вю.

- Після першолігового "Динамо-2" – перхід у друголіговий "Тернопіль” для тебе пониження у класі?

- Для певних людей, які постфактум сприймають команди першої та другої ліги це правда, я переходжу у команду рангом нижче. З іншої, моєї сторони, я готовий сказати таке – "Тернопіль" вже довів своїми виступами що він являється командою рівня першої ліги, і на кубковому прикладі "Ворскли" не вдарив у болото обличчям перед представниками еліти нашого футболу. На мою думку – за підбором граців, амбіціями та іншим – перехід у склад "Тернополя" це не далеко пониження, а можна сказати і підвищення у класі. Наразі команда показує дуже хороші результати, і мені ще доведеться доводити, що я достойний грати на рівні, та допомагати у вирішенні завдань цій команді.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме