Главная Украинские Вторая лига Ігор Мединський: "Повернення у "Тернопіль" для мене ностальгія та емоційне піднесення"
^

Ігор Мединський: "Повернення у "Тернопіль" для мене ностальгія та емоційне піднесення"

1154
Ігор Мединський: "Повернення у "Тернопіль" для мене ностальгія та емоційне піднесення"
Фото - fc.ternopil.ua

Після повернення у стан "Тернополя" після виступу у складі столичного "Динамо-2" нападник команди Ігор Мединський поділився своїми враженнями про новий виклик у своїй кар'єрі та свої враження від переходу у стан одного із лідерів другої ліги.

- Для мене повернення після чотирьох років відсутності – це в першу чергу ностальгія. Ностальгія за тим колективом, з яким я робив перші серйозні кроки, і з яким я добився перших результатів у великому футболі. Це серйозне емоційне піднесення - повернутися у команду, з якою я був давно, і працював не один рік...

- Як тебе зустріла команда?

- Дуже добре. Всі були раді мене бачити, адже ми далеко не чужі одні для одного люди. Я фактично зі всіма футболістами знайомий від того часу, як ще навчався у 10 класі... як і тоді мене прийняли тепло коли я вперше прийшов у команду, так і зараз. Тому у мене з тих підстав навіть виникло своєрідне дежа-вю.

- Після першолігового "Динамо-2" – перхід у друголіговий "Тернопіль” для тебе пониження у класі?

- Для певних людей, які постфактум сприймають команди першої та другої ліги це правда, я переходжу у команду рангом нижче. З іншої, моєї сторони, я готовий сказати таке – "Тернопіль" вже довів своїми виступами що він являється командою рівня першої ліги, і на кубковому прикладі "Ворскли" не вдарив у болото обличчям перед представниками еліти нашого футболу. На мою думку – за підбором граців, амбіціями та іншим – перехід у склад "Тернополя" це не далеко пониження, а можна сказати і підвищення у класі. Наразі команда показує дуже хороші результати, і мені ще доведеться доводити, що я достойний грати на рівні, та допомагати у вирішенні завдань цій команді.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения