Друга ліга. "УкрАгроКом" − "Полтава-2-Карлівка" 0:0

Друга ліга. "УкрАгроКом" − "Полтава-2-Карлівка" 0:0

183

06.04.2013, початок 15.00, стадіон «ГОЛовківський» Головківка, оцінка поля – 4, кількість глядачів – 425, температура + 15.

УкрАгроКом» − «Полтава-2-Карлівка» − 0:0 (0:0)

«УкрАгроКом»: Швець, Мамонов (Вдовіченков, 46), Ломко, Пономаренко – капітан, Радевич, Батраченко, Волков (Дяченко, 70), Сирота, Каліновський (Зайнчковський, 46), Горобець, Рябцев (Фальковський, 67).

Головний тренер – Юрій Гура.

«Полтава-2-Карлівка»: Вітів, Зозуля, Тарганчук – капітан, Полуницький, Голованьов, Обревко (Добрянський, 21), Коваленко, Ничипорук (Плієв, 85), Синьогуб, Марченко (Масюк, 72), Фоміч (Гриценко, 88).

Головний тренер – Андрій Зав’ялов.

Попередження: Волков, 43; Зайнчковський, 86 – Синьогуб, 25; Зозуля, 27; Марченко, 50; Голованьов, 77.

Вилучення: Синьогуб, 33 – друга жовта картка.

Для початку озирнемося трошечки назад та пригадаємо попередні зустрічі цих команд: 08.08.2012 − «Полтава-2-Карлівка» − «УкрАгроКом» − 0:0; 17.10.2012 − «УкрАгроКом» − «Полтава-2-Карлівка» − 2:0. Але це все залишилося хоча і у недалекому, але у минулому…

Сьогодні вболівальники аграріїв, яких зібралося на стадіоні доволі багато, очікували видовищний та результативний футбол від своїх улюбленців. І якщо гра дійсно була видовищною, то з результативністю справи були кепські… Нажаль…

Двобій розпочався стрімко. І вже на 4-й хвилині небезпечна атака аграріїв привела до кутового з правого флангу атаки. Цей стандарт не привів до голу. І одразу послідувала контратака гостей (жовта форма). Але й вона не завершилася взяттям воріт господарів поля. Демонструючи атакуючий футбол, обидві команди вели гостру боротьбу за контроль м’яча. Одразу відзначу, що дії суперників при цьому були продумані, тому на полі не було ні сумбуру, ні хаосу з обох сторін. Боротьба була рівною. Відчувалося, що полтавчани добре налаштувалися на зустріч з лідером своєї групи. На 19-й хвилині знову кутовий подавали головківці з правого флангу атаки й знову безрезультатно! А на 21-й – дуже сильно у бік воріт Ярослава Швеця пробив форвард полтавчан з дев’ятнадцятим номером на футболці Ігор Фоміч, але м'яч пролетів вище поперечини. На 28-й хвилині господарі пробивали штрафний з дуже вигідної позиції, але м'яч влучив у стінку, а подальшого загострення з боку аграріїв не відбулося… Дуже неприємний епізод стався на 33-й хвилині. Гравець приїжджих Олег Синьогуб отримав другого «гірчичника» та залишив поле. Та ця подія лише сильніше згуртувала команду «Полтава-2-Карлівка». З першої та до останньої хвилини протистояння гості демонстрували нам свою волю до перемоги, бійцівський дух, спортивну злість. Кінець першого тайму був за полтавчанами. На 43-й хвилині та у доданий час (одна хвилина) двічі реально рятував свою команду голкіпер Ярослав Швець. Забігаючи наперед, відзначу, що так само надійно всю гру діяв і його колега-суперник Ігор Вітів.

Перший тайм закінчився з рахунком 0:0.

Другий тайм проходив за дуже схожим сценарієм першої половини гри. Заміни, що зробив Юрій Гура на початку другого тайму, за логікою футболу мали переломити гру на користь господарів, але переваги аграріїв не відчувалося. Зрозуміло, що футбол не хокей й розіграти зайвого гравця тут важче. Важче, але можливо. Нажаль, це не вдалося зробити аграріям. Добру гру голкіпера Ігоря Вітіва я вже відзначав. Дуже злагоджено діяв й захист полтавчан. Він начебто надівав пута на ноги форвардів украгрокомівців, коли ті опинялися у вигідних для взяття воріт ситуаціях. Та і Фортуна цього дня була явно не на боці місцевої команди. На 78-й – форвард аграріїв Андрій Вдовіченков змарнував стовідсотковий гольовий момент, а на 79-й хвилині – форвард Євген Фальковський. Масована атака місцевих на 82-й – не завершилася голом, а у доданий час (п’ять хвилин) Семен Дяченко мав можливість відзначитися голом, але цього не сталося.

Пролунав фінальний свисток головного арбітра Олександра Жукова з Харкова. Команди пішли до роздягалень, а на табло залишився рахунок 0:0.

На своєму полі команда Юрія Гури загубила два очки, які важать на вагу золота. Та це футбол, де все можливо! Сподіваємося на краще!

Вже 13 квітня «УкрАгроКом» зіграє у Свердловську з місцевим «Шахтарем», а 20 квітня до Головківки приїде «Кремінь» з Кременчука.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров