Проти ФК "Тернопіль" порушено кримінальну справу

Проти ФК "Тернопіль" порушено кримінальну справу

167

За чутками правоохоронці розпочали розслідування через політичні мотиви.

Командою, яку з червня 2012 року включили до складу Другої ліги, опікується міський голова Тернополя Сергій Надал. Тож саму справу вважають помстою посадовцю за підтримку Євромайдану. Зараз ФК "Тернопіль" претендує на вихід у Першу лігу. А в Кубку України підопічні Василя Івегеша пройшли аж у чверть фінал.

— Я це інакше не розцінюю, як просто бажання знищити футбол у Тернополі. Порушена кримінальна справа проти футбольного клубу Тернопіль. Я сподіваюся, що федерація футболу зробить відповідні звернення для того, щоб об’єктивно розібратися з причиною порушення цієї справи, — прокоментував ситуацію мер Тернополя Сергій Надал.

Нагадаємо, що в грудні тернопільську міську раду та різні комунальні підприємства, в тому числі і ФК Тернопіль раптово почали перевіряти.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Оставили комментарии на форуме:1
 • Друзі, не соромтеся... Проти підприємства (установи, організації чи іншої юридичної особи) НЕМОЖЛИВО порушити кримінальну справу!!!! Кримінальний Кодекс України передбачає відповідальність виключно для ЛЮДЕЙ, які порушили Закон. У статті та в її заголовку - написано нісенітницю

  0+ 0- 0
  +-
  Юрич
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Букмекер месяца
  Рейтинг Букмекеров