Главная Украинские Вторая лига Ігор Жабченко: "Сім чоловік залишило команду"
^

Ігор Жабченко: "Сім чоловік залишило команду"

392
Ігор Жабченко: "Сім чоловік залишило команду"

Останні результати команди з Комсомольська вражають: шість перемог поспіль і абсолютно заслужене друге місце в турнірній таблиці. Саме з такими високими показниками «Гірник-Спорт» вирушає на зимові канікули. «УФ» поспілкувався з головним наставником комсомольців Ігорем Жабченком з приводу переможної серії команди, кадрових змін і планів на майбутнє.


— Ігоре Валентиновичу, ваша команда після перемоги над «Скалою» йде на зимову перерву у чудовому настрої, адже займає друге місце. Поділіться емоціями…

— Емоції, звичайно ж, позитивні, адже дуже приємно, коли команда перебуває вгорі турнірної таблиці. Найперше, хочу подякувати хлопцям, а ще — президентові клубу за те, що він робить усе, щоби команда грала і спокійно почувалася. Мається на увазі у фінансовому плані та побутовому — це все завдяки нашому президентові.

— Це простежується й за результатами команди — вражаюча переможна серія із шести матчів поспіль…

— Так, звісно.

— Уже відіграно більшу частину чемпіонату. Скажіть, які проміжні висновки можете зробити щодо гри команди? Де ще, на вашу думку, треба додати?

— Зараз нам потрібно кілька кваліфікованих футболістів — сім чоловік залишило команду, ми розірвали з ними контракти, в когось просто закінчився термін угоди. Нам потрібно п’ятеро кваліфікованих футболістів, аби команда була на хорошому рівні й демонструвала достойний футбол.

— Отож, ви зараз у пошуку…

— Звичайно.

— Як оцінююте гру форварда Кірієнка? Помітно, що футболіст зростає з кожною грою, адже лідерство в гонитві бомбардирів багато про що говорить.

— Хочу сказати, що Ігор майже два роки не грав, виступав у першості області, тож до нього потрібен був підхід. Звичайно, він справжній нападник, у якого багато голевих моментів. Він забивний форвард, але, повторюся, до нього потрібно знайти психологічний підхід. У футбол він грати вміє. Я вдячний йому, по-перше, за те, що він до нас прийшов, а по-друге, за те, що він забиває майже в кожній грі, робить результат для команди.

— Як ваша команда планує проводити зимовий підготовчий період перед стартом другої частини чемпіонату?

— Команда збирається 29 січня. Додам, що в планах провести три етапи зборів.

Оцените
Поделитесь
Перейти ко всем статьям

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме