Главная Украинские Вторая лига Андрій Зав’ялов: "Мабуть, хтось із хлопців переоцінив свої можливості"
^

Андрій Зав’ялов: "Мабуть, хтось із хлопців переоцінив свої можливості"

934
Андрій Зав’ялов: "Мабуть, хтось із хлопців переоцінив свої можливості"
Фото - fcsevastopol.com

По завершенні зустрічі 4-го туру серед команд Другої ліги "Карлівка" - "Тернопіль", який завершився з рахунком 0:0, наставник ФК "Карлівка прокоментував результат матчу.

Андрій Зав’ялов, головний тренер ФК "Карлівка":
"Якщо говорити про результат матчу, то він закономірний. Ми ретельно готувалися до поєдинку, знали, як грає суперник, знали його сильні й слабкі сторони. Це – бойовий колектив, який грає переважно за рахунок довгих передач і підборів, а також боротьби в передній лінії. Сильними якостями тернополян є виконання стандартних ситуацій. Я попереджав своїх підопічних, що ми маємо нав’язати супернику свою гру й не програти боротьбу. На жаль, сьогодні це не вдалося, особливо в першому таймі.

Мабуть, хтось із хлопців переоцінив свої можливості, вважаючи себе вже гравцем основного складу. Будемо розбиратися. Не задоволений я сьогодні й діями оборони своєї команди, яка допустила чимало огріхів, не завжди справляючись із опікою нападу суперника. Розчарував сьогодні й арбітраж матчу. Мені не хотілося б вдаватися в подробиці, але складається враження, що останнім часом нас "прихвачують", навіть, на власному полі, призначаючи незрозумілі штрафні й роздаючи картки.

Прикро, але це негативно впливає на гравців, на їхню психологію. Хоча, залишившись у чисельній меншості, хлопці проявили характер, нав’язали свою гру й наприкінці поєдинку володіли ініціативою. Але трішки не вистачило майстерності. Над цим надалі ми й будемо працювати".

Оцените
Поделитесь
Источник: ФК "Карлівка"

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме