Андрій Дубчак: "У нас завдання виходу в першу лігу"

Андрій Дубчак: "У нас завдання виходу в першу лігу"

222
Андрій Дубчак: "У нас завдання виходу в першу лігу"

Екс-гравець "Гірника-Спорт", та сьогоднішній футболіст "Тернополя" Андрій Дубчак поділився своїми думками перед центральним матчем 26-го туру у другій лізі:

- Андрію, ти повернувся у місто, яке для тебе не чуже, адже ти зіграв тут фактично один рік на професійному рівні.. Ностальгії не було?

- Можна сказати ні.. були моменти, адже фактично тут я виріс у більш серйозного гравця, зробив крок у своїй професійній кар’єрі. Звичайно, граючи рік в другій лізі, коли я повернувся на обласний рівень "Тернополя" – відчував себе по-іншому, і так само мене відчували партнери. Залишилися у мене про Комсомольськ хороші спогдаи, зокрема про відмінний тренувальний процес. З того часу, коли я тут грав залишилися лише тренер воротарів Вадим Боженко, та захисник Владислав Ковтун, тому щодо якоїсь серйозної ностальгії мова не йде

- "Тернопіль" чекає гра проти безпосереднього конкурента в боротьбі за найвищі місця.. чи є усвідомлення надважливості результату гри?

- Звичайно є. У нас завдання виходу в першу лігу, і звичайно у випадку позитивного результату ми собі його виконання значно полегшимо. Я розумію, що теперішній „Гірник-Спорт” значно сильніший від того, коли у ньому грав я. Тоді була команда із завданням підготовки нових гравців, зараз же збудована структура на чолі з відомим головним тренером Жабченком під найвищі місця. Однак, разом із тим є усвідомлення, що ми можемо підлаштуватися під гру суперника, як ми часто це вже робили, та зіграти на контратаках, і тим самим добитися потрібного для нас підсумку.

- Головний тренер команди, Василь Івегеш говорив про те, що основним завданням буде закрити Ігоря Кирієнка.. які настанови для захисної лінії на цю гру?

- Нічого особливо нового.. один із нас гратиме із ним індивідуально, решта будуть при можливості підстраховувати та підчищати... сподіваємося, що все вдасться як слід.

- Який результат буде вважатися успішним?

- Будь-який, окрім поразки. Разом із тим, у нашого колеги, Ігоря Худоб’яка в день матчу День Народження. Тож сподіватимемося, що нашим результатом зможемо зробити йому своєрідний подарунок.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров