Євген Мороз: "Перенесені матчі другої ліги гратимуть у квітні"

Євген Мороз: "Перенесені матчі другої ліги гратимуть у квітні"

227
Євген Мороз: "Перенесені матчі другої ліги гратимуть у квітні" - изображение 1Інспектор другої ліги Євген Мороз сподівається, що вже наступний тур буде без форс-мажорів

— Пане Євгене, чи відомо, коли саме відбудуться перенесені матчі «Скала» — «Десна» та «Нива» — «Тернопіль»?

— Нині вивчаємо календар і прораховуємо варіанти, за якими найкраще провести ці поєдинки. Єдине, що можна стверджувати, вони відбудуться не пізніше початку травня.

— Переносів уникнути було неможливо?

— Особисто був на місцях — у Стрию на стадіоні «Сокіл» та в Тернополі на «Міському». У Тернополі випав сніг, днями його почали прибирати. Та все ж провести на ньому зустріч було неможливо. Навіть іще вчора (розмова відбулася у четвер уранці. — О. К.) там йшов дощ зі снігом. Утім, є всі підстави вважати, що «Тернопіль» 13 квітня прийме «Скалу» на полі хорошої якості.

— «Реал Фарм» проведе стартовий матч не в Южному, а в Овідіополі. Із чим це пов’язано?

— Місцевий стадіон «Муніципальний» не відповідає вимогам атестації для команд другої ліги. Атестаційний комітет не дозволив на цьому стадіоні проводити матчі на газоні зі штучним покриттям. Арена в Овідіополі в южненців була заявлена як резервна, на ній і дозволено грати.

— Тобто стадіон «Дністер» стане домашньою ареною для «фармацевтів» на всю весну?

— Так.

— «Шахтар-3» проведе свій домашній поєдинок на стадіоні «Шахтар», а не на НТБ у Кирші? Це пов’язано з якимись заборонами щодо тренувальних баз?

— Зовсім ні. Була не заборона, а рекомендація Атестаційного комітету ФФУ не проводити матчі на клубній базі, де поле зі штучним покриттям. «Шахтар», за власною ініціативою, сам пішов назустріч нам, виконавши цю рекомендацію. В інших містах — Кременчуці та Головківці — проблем зі стадіонами немає.

— А яка ситуація зі стадіонами в аутсайдерів?

— Оскільки вони стартують 13 квітня, то в них є ще час привести свої арени в належний вигляд.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров