Президент "Динамо": "Шукаємо додаткові джерела фінансування"
^

Президент "Динамо": "Шукаємо додаткові джерела фінансування"

482
Президент "Динамо": "Шукаємо додаткові джерела фінансування"
Фото - footballnews.com.ua

Президент хмельницького "Динамо" повідомив, що команда не зніметься.

На останній матч весняної частини чемпіонату хмельницьке "Динамо" не виїхало до херсонського "Кристала", що зразу породило чутки про те, що клуб виходить зі складу ПФЛ.

— Нічого подібного не може бути, — розпочав розмову президент хмельничан Валерій Крохан. — Ми пройшли атестацію на право брати участь у чемпіонаті України сезону-2013/2014. А це головне. Нині керівництво клубу проводить переговори про додаткові джерела фінансування. Зокрема, це питання вирішується на рівні губернатора області. Також свідченням того, що клуб функціонує та розвивається, є те, що проводиться реконструкція домашнього стадіону "Поділля".

— Але неодноразово в пресі ви говорили про те, що залишаються борги по зарплатні перед футболістами…

— Вони й справді були. Але нині все, що прописано в контрактах гравців, — виплачено. До того ж, у січні та лютому команда не збиралася, тому оплата проводилася з урахуванням цього факту. А ось починаючи з березня, всі заборгованості закриті.

— Якщо все налагоджується, чому ж тоді не поїхали в Херсон?

— Тут хотів би звернути увагу ось на що: "Кристал", "Енергія" та "Жемчужина" розташовані географічно недалеко один від одного. А ми — навпаки. Ми зіграли три матчі на виїзді, тож ці виїзди "влетіли" нам у копійку (зітхає). Та й потім, що казати? "Утішний" турнір, останній матч, який нічого не вирішував… Може, ми вчинили й неправильно, але… вирішили не їхати. Мабуть, це правильно називається — зекономили. Бо там (натякаючи, що "зверху". — О. К.) дещо з цим турніром трохи "накрутили" (зітхає).

— Отож які плани в команди на майбутнє?

— 15 червня вийдемо з відпустки й готуватимемося до нового чемпіонату. Щодо кадрів, то вирішуватимемо вже після відпустки, тренерському ж штабу на чолі з Валерієм Кроханом довірятимемо. Молодий фахівець, якого гравці поважають, нехай працює. Зазначу, що хмельницький клуб має не лише право на існування, а й підґрунтя: в нас чудове харчування, умови для проживання, тренувальні поля тощо.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме