Контрольний матч: "Енергія" (Нова Каховка) – "Мир" (Горностаївка) 3:0

Контрольний матч: "Енергія" (Нова Каховка) – "Мир" (Горностаївка) 3:0

181
Контрольний матч: "Енергія" (Нова Каховка) – "Мир" (Горностаївка) 3:0

В рамках підготовки до весняної частини чемпіонату України у другій лізі наша команда провела черговий контрольний поєдинок. Цього разу суперниками новокаховчан був горностаївський «Мир».

У Каховці, на стадіоні «Авангард», команди перевіряли рівень своєї готовності до чемпіонату і переглядали новачків. Перший тайм завершився «сухою» нічиєю. У складі горностаївців грало чимало молодих гравців, які приїхали на перегляд. «Енергія» ж виступала більш зіграним складом, близьким до основного. Після перерви тренер «Миру» дав пограти досвідченішим виконавцям. Однак ті показали гіршу гру, аніж молодь. Напевно, дався в знаки лише кількаденний період підготовки «мирян» і, відповідно, погана фізична готовність. Тоді як новокаховчани тренуються вже кілька тижнів.

«Енергія» повела в рахунку вже на початку другого тайму: красивим голом після передачі Павла Гарібяна відзначився Юрій Комягін. Невдовзі новачок Леонід Щербина подвоїв перевагу своєї команди ударом головою. Асистував у моменті Комягін. А остаточну крапку в рахунку ще одним влучним пострілом поставив той таки Комягін. У підсумку - впевнена перемога 3:0.

Наступний контрольний матч новокаховчани зіграють 8 березня проти білоцерківського «Арсеналу», який проводить свої збори у Новій Каховці. Матч відбудеться у Каховці, на стадіоні «Авангард».

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров