Главная Украинские Вторая лига Кадрова революція в ФК "Славутич"
^

Кадрова революція в ФК "Славутич"

681

У суботу, 30 листопада, відбулася зустріч футболістів та тренерів ФК «Славутич» з керівництвом клубу, важливість якої була обумовлена тим, що гравці та тренерський склад команди йшли у відпустку, пов’язану із зимовою перервою у чемпіонаті України серед професіональних команд другої ліги. У зустрічі взяли участь генеральний директор клубу Володимир Лашкул, перший заступник генерального директора Володимир Ходак та голова Федерації футболу Черкаської області Володимир Фощій.

Відкрив зустріч Володимир Лашкул, який потім надав слово головному тренеру команди Ігорю Петрову. Наставник черкаських футболістів прокоментував виступ команди у літньо-осінній частині чемпіонату та самокритично визнав, що 6 місце у турнірній таблиці не відповідає амбіційним планам команди.

У ході подальшого спілкування керівництво клубу і голова обласної Федерації футболу погодилися з висновками головного тренера команди, та підкреслили, що, особливо в останніх матчах, футболісти не показували ту гру, з якою можна просуватися до першої ліги та розраховувати на конкурентноспроможну участь у ній. Футболістам було сказано, що продемонстрований рівень гри і той настрій, з яким вони грали, не дозволяють зараз із оптимізмом дивитися у майбутнє.

Учасники зустрічі дійшли висновку, що склад команди у міжсезоння потребує значного підсилення. Тому, враховуючи, що заборгованість клубу з виплати заробітної плати та додаткових виплат тренерам і гравцям на день зустрічі складає більше 1 мільйона гривень, Володимир Лашкул повідомив, що клуб та ряд меценатів Черкаської області готові виплатити цю суму відразу після закінчення зустрічі в обмін на заяву від кожного гравця та тренера про розірвання контракту за згодою сторін.

У ході відпустки Ігор Петров та керівництво клубу запропонують нові умови тим співробітникам та спортсменам-професіоналам клубу, які з високою відповідальністю виконували обов’язки на свої посадах та зарекомендували себе з найкращого боку, є патріотами клубу і дійсно бажають, щоб у Черкасах була футбольна команда і показувала стабільні результати у змаганнях не лише серед команд другої та першої професіональної ліг України. Одночасно такий підхід дасть можливість головному тренеру ФК «Славутич» виявити більше творчості й ініціативи у період зимової перерви і трансферного вікна та запропонувати керівництву клубу підписати контракти з футболістами більш високого рівня. Тим часом стало відомо, що серед них не буде Івана Шишкіна, Романа Полтавця, Тимура Чоларії, Артема Галушкіна та Олега Патяка, з якими за згодою сторін вирішено припинити співпрацю.

На завершення Володимир Лашкул попросив Ігоря Петрова при запрошенні до команди нових футболістів акцентувати увагу на вихованцях футболу Черкащини. Зокрема, провести переговори з гравцем ФК «Уманьферммаш» Олександром Казанюком, за плечима якого є великий досвід виступів на високому професіональному рівні, футболістами із білозірського футбольного клубу «Зоря». Лікарю команди Сергію Сокуру було рекомендовано активніше допомагати вихованцю місцевого футболу Михайлу Лисоконю, який до цього два роки грав у «Славутичі», при відновленні від отриманої травми.

Після зустрічі з гравцями і тренерами «Славутича» згідно з домовленістю були здійснені розрахунки із заробітної плати та додаткових виплат.

Підготовку до матчу 1/4 фіналу Кубка України, який відбудеться 26 березня 2014 року, і весняної частини чемпіонату України футболісти «Славутича» почнуть з 15 січня наступного року.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме