Ігор Яворський: "Нам немає чого втрачати"

Ігор Яворський: "Нам немає чого втрачати"

100
Ігор Яворський: "Нам немає чого втрачати"
Фото - fcsevastopol.com

Як тернопільська «Нива» готується до матчу з лідером Другої ліги — чернігівською «Десною», клубній прес-службі розповів головний тренер команди Ігор Яворський.

— Після матчу зі стрийською «Скалою» футболісти отримали один день відпочинку, а вже у вівторок, 30 квітня, команда зібралася, щоб провести тренування та здійснити відновлювальні процедури. Далі, в звичному режимі, як і перед кожним матчем, готуємося безпосередньо до гри з «Десною». За три дні підготовки головну увагу приділяємо ударам, передачам, діагоналям, забіганням, — зазначив Ігор Петрович.

— Чи буде видозмінена тактика на гру з чернігівською командою, адже, якщо в попередніх матчах «Нива» грала «першим» номером, то цього разу, очевидно, доведеться діяти в дещо іншому ключі?

— Якщо в домашніх матчах «Нива» пресингувала протягом двох таймів, то в грі з лідером Другої ліги, можливо, трішки відійдемо від цієї тактики. Чому? По-перше, граємо на виїзді проти лідера, по-друге, групі атакувальних гравців «Ниви» потрібен простір. До того ж, наскільки мені відомо, в Чернігові поле зовсім іншої якості, ніж у Тернополі, що для нашої технічної команди повинно бути тільки на користь, — зауважив коуч «Ниви».

Незважаючи на ймовірну зміну тактики, гратиме «Нива» в Чернігові, як заявив її тренер, виключно на перемогу: «Нам немає, чого втрачати. Гратимемо в комбінаційний та красивий футбол, який, сподіваюся, дасть нам позитивний результат».

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 5
 • Тільки Нива!!!!!!!!! Тільки Тернопіль!!!!!!!!! Перемоги хлопці вам у непростому двобої.

  0+ 0- 0
  +-
  Rufa
 • Напомнило "Без надії сподіваюсь...". Десна, к победе!

  0+ 0- 0
  +-
  sanyock
 • Ответ на сообщение sanyock -

  Напомнило "Без надії сподіваюсь...". Десна, к победе!

  М'яч круглий,поле рівне-переможе сильніший-я правий?

  0+ 0- 0
  +-
  Rufa
 • Еге ж :)

  0+ 0- 0
  +-
  sanyock
 • жовто-зелені до перемоги!!!

  0+ 0- 0
  +-
  Romarinho
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров