FootBoom ⚽ Турниры Украинские Вторая лига Контрольний матч. "Скала" - "Волинь" U-21 0:1
^

Контрольний матч. "Скала" - "Волинь" U-21 0:1

688
Контрольний матч. "Скала" - "Волинь" U-21 0:1
Фото - sports.ru

«Скала» - «Волинь» U-21 0:1 (0:1)

Гол: Бабій 19.

«Скала»: Данкович (Рильський 30; Завгородний 60), Стасюк (Маляренко 60), Дмитренко, Антонів (Берест 60), Коцюмака (Пачкорія 46), Катана (Нистирюк, 60), Прокурор (Петрушко 60), Ковальчук (Гнатів 60; Козловський 75), Пришнівський (Домальчук 60), Цюцюра (Лазаренко 46), Квич (Бродський 60).

«Волинь» U-21: Ярмощук, Малецький (Байбула 46; Харченко 55), Малик, Р. Воробей, Мельничук (Шаповал 65), Стрижеус (Коломієць 46), Карасюк, А. Никитюк (Дудік 65), Максимук (Булига 46), Коблюк (Зінкевич 46; Тетеренко 75), Бабій (Форсюк 46).

Молодіжний склад «Волині» вчора відбув на навчально-тренувальний збір до Ужгорода. Дорогою команда Олега Федюкова зупинилася у Моршині, аби зіграти раніше запланований спаринг із друголіговою стрийською «Скалою».

Матч відбувся на стандартному полі із штучним покриттям, за температури у мінус вісім градусів. Погода не завадила командам зіграти в атакуючий футбол, і з численними моментами.

Лучани попри те, що грали вдруге за два дні, володіли перевагою, а «Скала», яка щойно вийшла з відпустки, грала більше на контратаках. «Волинь» U-21 забила швидкий гол. На 19 хвилині Никитюк подав кутовий на ближню стійку. Першим на м’ячі був Бабій, удар головою якого воротар відбив. Але з другої спроби форвард був точним – 1:0.

Найгостріші моменти спарингу це удар Малецького впритул із стійкою під час ще одного кутового та нереалізований Форсюком вихід сам на сам. Відзначимо й впевнену гру Ярмощука у воротах – Олександр не одного разу виручив «Волинь». Не обійшлося в грі і без вилучення – за атаку суперника ззаду на 55 хвилині пішов відпочивати Байбула, утім, команди домовилися про заміну і замість нього на поле вийшов Харченко. У результаті перемога дубля «Волині» 1:0.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения