FootBoom ⚽ Турниры Чемпионат Испании "Вільярреал" - "Барселона": відеопрогноз Роберто Моралеса
^

"Вільярреал" - "Барселона": відеопрогноз Роберто Моралеса

2154

"Вільярреал" - "Барселона": відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні матчу 30-го туру чемпіонату Іспанії між "Вільярреалом" та "Барселоною" відомий тележурналіст Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

У однієї команди все погано, у іншої - все абсолютно добре. "Вільярреал" вже поблизу зони вильоту, а каталонці - абсолютний лідер. Можна було б передбачити, що вони виграють і на "Сераміка", але я радив би перестрахуватися. Мій вибір - "Барселона" з форою "0", тому що наступний поєдинок на "Камп Ноу" проти "Атлетіко". Це принциповий конкурент, тому будуть ротації. Також я готовий поставити, що "Вільярреал" заб'є. Крім того, я передбачив би можливість пенальті в цьому поединку.

Матч 30-го туру чемпіонату Іспанії між "Вільярреалом" та "Барселоною" відбудеться у Вільярреалі на стадіоні "Сераміка" 2 квітня о 22:30 за київським часом.

Ставка матчу
Чемпіонат Іспанії02.04.19 22:30
Вільярреал"Вільярреал" - "Барселона": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - Барселона"Вільярреал" - "Барселона": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
"Вільярреал" заб'є
Коефіцієнт: 1.41

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения