Газзаев: "Мутко не должен давать бесцеремонные, босяцкие комментарии"

Газзаев: "Мутко не должен давать бесцеремонные, босяцкие комментарии"

205

Автор:

Директор оргкомитета по проведению Объединенного чемпионата Валерий Газзаев заявил, что высказывания министра спорта РФ Виталия Мутко в его адрес были бесцеремонными и «босяцкими», пишет «Газета.Ru».

«Я поздравляю Виталия Мутко с тем, что исполком РФС выдвинул его кандидатуру в ФИФА. Однако это не дает право министру давать в отношении меня, ФК «Алания» и оргкомитета подобные бесцеремонные, босяцкие комментарии, — заявил Газзаев. — Я, например, не советую Мутко, как управлять отраслью в преддверии Олимпиады и других соревнований, я предпочитаю работать и приносить пользу большому футболу».

«В спорте и в жизни каждый должен заниматься своим делом. Я считаю, что всю жизнь отдав отечественному футболу, делаю правильное дело. И желаю, чтобы многие в спорте и футболе делали свою работу так же хорошо, развивали индустрию, а не занимались пустыми разговорами», — добавил Газзаев.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 4
 • Опустили слегка тебя правильный ты наш!

  0+ 0- 0
  +-
  Чiжик
 • "Я, например, не советую Мутко"(с)

  ....Не даёт он...

  ...Так где пёс, а где Мутко...один министр спорта в стране....

  ...второй глава никому непонятного оргкомитета никому непонятной организации

  0+ 0- 0
  +-
  Умник Хренов
 • Ответ на сообщение Чiжик -

  Опустили слегка тебя правильный ты наш!

  Да не слегка,-это называется по полной....

  0+ 0- 0
  +-
  pochti-bashkir
 • Наїзд на Мутка зайвий раз доводить, що Газзаєв є прямим підлеглим ВВП. Бо коли заради зваблення українських власників-антидержавників ФК (а вони від Ахметова до Шуфрича ВСІ АНТИДЕРЖАВНИКИ!) фігурує цифра із астрономічною сумою, то Головний вже давно визначився, та проводить кавалерійські наскоки (із заскоками на місцях) на наш незалежний футбол! На відміну від наших АНТИДЕРЖАВНИКІВ УСІ РОСІЙСЬКІ клуби - ПАЛКО ПІДТРИМУЮТЬ свою державу та її (увага!) зовнішню АГРЕСИВНУ ІМПЕРСЬКУ політику! Відтак, Газзаєв пре наче танк! І чхати він хотів на Мутка! Мутко взагалі професійний цап-відбувайло! А чи знаєте яке у Газаєва було прізвисько, коли він був футболістом? А ось яке: "вершник без голови"! )) Він так гасав полем, до того ж без особливої ігрової думки, що вболівальники довго не думали )) Зубова пам`ятаєте? )) Газзаєв ще більш малахольним був!

  От яким він був "вершником без голови" на поле, такім себе проявляє у намаганні створити химеру! І чхати він хотів на все, навіть на ФІФА із УЄФА! Ви подивіться на його безтактні інтерв`ю та зневагу до інших НЕЗАЛЕЖНИХ держав, чемпіонати яких він називає "сепаратними"!!! Наче вони є суб`єктами Росії! Нечувана наглість! Лише за одну таку образу я волів би щоб його оголосили "персоною нон-грата"!

  Певна річ, що всю цю риторику та наглість із образами він наслідує у Головного, бо той тільки так себе поводить! Досі перед очима картинка як ВВП зваблював Меркель років 10 тому, коли вона до Москви приїхала! Він дивився їй у вічі, та постійно підкреслював слово "мільярд" у фразах, де фігурували нафто-газові перспективи. Ангела від цього була принишклою й враженою. Пташку було спіймано! Відтак, наразі холуй Головного зваблює Україну. Але якщо із Меркель це була зваба стратегічно-економічна, то із Україною це політична зваба-пастка! Європу вони розглядають як рівного собі, а нас із бажанням З`ЇСТИ ІЗ ПОТРОХАМИ!

  0+ 0- 0
  +-
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров