"Уфа" вышла в российскую Премьер-лигу

"Уфа" вышла в российскую Премьер-лигу

198

"Томь" не смогла отыграться в ответном стыковом матче за право выступать в премьер-лиге против "Уфы". Уступив в минувшее воскресенье в гостях со счетом 1:5, сибиряки на своем поле взяли верх – 3:1.

Команда Игоря Колыванова стала первым представителем ФНЛ, который на третий год проведения стыковых матчей смог победить соперника из элиты. Основанная в 2009 году "Уфа" по итогам сезона следом за "Мордовией" и тульским "Арсеналом" получила повышение в классе.

теги: "Уфа"
Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 4
 • Голубов-2 матча 5 голов! Чё за грозный форвард?

  0+ 0- 0
  +-
  Юпитер76
 • Ответ на сообщение Юпитер76 -

  Голубов-2 матча 5 голов! Чё за грозный форвард?

  Сам здивувався і поліз про нього дивитись по нету.

  Ну шо сказати, 28 років і забив вже чимало. Але то все було в першій лізі. Тільки на зорі кар'єри грав у Пр.-Лізі в "Москві". Слуцький його підпускав до основи, але коли пішов, то й Голубов недовго там протримався. Божовіч має свою обойму і там форварду місця не знайшлось.

  Потім було Торпедо, де також все було непереконливо, але далі пішло оптимістичніше. Команди мінялись (Балтика, Динамо Брянськ), а Голубов все забивав. Забиває і в Уфі. Правда, результативність у матчах з Томью все ж аномальна. Норма Голубова приблизно 1 гол за 2,5 гри, що також непогано.

  Тренує Уфу відомий в минулому футболіст Ігор Коливанов.

  Ще може кому буде цікаво, що на уфимському стадіоні "Динамо" штучний газон і нема підігріву. Дуже важко уявити, як там можна грати на морозі. Але що там... "Салават Юлаєв" же грає, значить і "Уфа" зможе)

  0+ 0- 0
  +-
  Марче
 • А как-же Севастополь?

  0+ 0- 0
  +-
  VD73
 • Спасибо,глянем на него в вышке,а ведь сейчас положил 5 штук команде Пр.Лиги(правда бывшей на сегодня).

  0+ 0- 0
  +-
  Юпитер76
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров