Олександр Петраков: "В Іспанії збірна України (U-20) працювала в прекрасному футбольному центрі"
^

Олександр Петраков: "В Іспанії збірна України (U-20) працювала в прекрасному футбольному центрі"

470
Олександр Петраков: "В Іспанії збірна України (U-20) працювала в прекрасному футбольному центрі"
Фото - ФФУ

Головний тренер збірної України (U-20) Олександр Петраков в інтерв’ю прес-службі ФФУ оцінив роботу команди на зарубіжному зборі в Іспанії, який був останнім етапом підготовки до чемпіонату світу в Польщі (23 травня - 15 червня 2019 року).

— Олександре Васильовичу, збором в Іспанії ви залишилися задоволені?

— Відразу подякую керівництву ФФУ за те, що вдалося забезпечити нам такі умови для роботи. Тут працювали збірні Франції, Аргентини, Японії, Саудівської Аравії, США. Прекрасний футбольний центр із чудовою атмосферою. Ми не бачилися з хлопцями чотири місяці, скучили один за одним, потрібно було трохи згадати минулу роботу.

— Перемоги в товариських матчах з представниками Азії та Південної Америки додадуть вашим підопічним впевненості?

— Я вже казав, що вважаю недоцільним проводити товариські матчі з європейськими збірними в рік чемпіонату світу. Хлопцям цікаво було подивитися на себе в матчах із командами з інших конфедерацій, що демонструють іншу школу гри.

— Переможний матч із Південною Кореєю виявився з розряду складних?

— Азіати мені дуже сподобалися, вони навчені, технічно добре оснащені. У них, до речі, були відсутні три футболісти, які в цей час виступали за національну збірну своєї країни. Загалом дії моїх підопічних у цьому поєдинку мене не задовольнили, незважаючи на підсумкову перемогу — 1:0.

Читайте также: Збірна України (U-20) вирушила готуватися до ЧС-2019 в Іспанію

— З Уругваєм вийшла битва, якщо арбітр показав три червоні картки?

— Ні. Просто південноамериканці дуже галасливі, люблять провокувати. На це й купився наш футболіст, відповівши супернику. У цій грі дії наших хлопців були набагато кращими. Можливо, перші хвилин 10 були не дуже виразними, але потім ми налагодили вихід з оборони. Ми добре виглядали до 61-ї хвилини, коли відбулося обопільне вилучення. Потім пішов сумбур, в уругвайців сталося ще одне вилучення, і матч ми без проблем довели до перемоги. Але якщо підсумовувати збір, то мені подобається готовність і ставлення хлопців до роботи. Вони молодці!

— Наступна зустріч із підопічними у вас запланована на 10 травня?

— Абсолютно вірно. Цього дня ми зберемося на останні приготування до чемпіонату світу. Є передумови, що вдало завершаться переговори щодо спарингу з ПАР, який запланований на 17 травня. Але й крім цього ми плануємо зіграти ще два товариські матчі з українськими командами.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме